Autor Zpráva
johnl
Profil
Mám na webu patičku nastavenou na přesnou polohu ale chci udělat aby když budu psát obsah a překročím nastavenou výšku patičky aby se posunula nevíte jak to udělat???
panther
Profil
johnl
Mám na webu patičku nastavenou na přesnou polohu
nedoporučuji.

aby se posunula nevíte jak to udělat???
nevím, co myslíš.

Jestli je pozicovaná, jakože asi je, vydáváš se na cestu do pekel a nic ti nepomůže. Pokud ti jde o její výšku, místo „height“ zadávej „min-height“.
johnl
Profil
panther
Myslel jsem to tak aby když budu psát tak aby se poloha patičky posunula když překročím tu ve které je zatím umístěna!! :)
panther
Profil
johnl
Myslel jsem to tak aby když budu psát tak aby se poloha patičky posunula když překročím tu ve které je zatím umístěna
a co takhle ukázat živou ukázku? Mám si tvůj kód snad vyvěštit?

A příště pokládej dotazy s otazníkem „?“ namísto vykřičníků „!!“.
johnl
Profil
Je to na stránce http://ocernobyl.sweb.cz/ zatím je tam jen úvodní stránka ale na těch ostatních mi to už dělá problémi... A za ty vykřičníki, no jsem tak nějak zvyklej tak pardon:)
panther
Profil
johnl
opravdu takhle pozicovat web je cesta do pekel, jestli budeš mít chuť, zkus si o dvousloupcovém layoutu něco přečíst, vřele ti to doporučuji.

Pokud máš vše absolutně pozicováno, je pozice daná a nelze s ní hýbat na základě toho, jak je text dlouhý. Absolutní pozice je vyjmuta z toku dokumentu, takže je jedno, jestli je dokument kilometr dlouhý nebo prázdný, pozice je neměnná.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0