Autor Zpráva
strikac
Profil *
Hoj, tak jsem tu zas. Nevíte proč se mi proboha tenhle formulář neotevře v novém okně?!

<form target="_blank" name="formular" onsubmit="window.location.href = 'dir/' + document.formular.text.value + '.htm'; return false;">
<input size="45" name="text"><br>
<input type="submit" value="Potvrdit"></form>
strikac
Profil *
Promiňte mi ten spam, ale to nikdo nevíte?
Chamurappi
Profil
Reaguji na strikace:
Promiňte mi ten spam
Takovým příspěvkem si snížíš šanci na odpověď, protože se vyhodíš ze zdejšího seznamu vláken bez reakcí.

Výsledek formuláře se ti neotevře v novém okně, protože se nikdy neodešle. Výchozí chování rušíš a měníš location.href stávajícího okna, takže ten target uvádíš zbytečně.
Viz Otevření nového okna na JPW.
strikac
Profil *
Takovým příspěvkem si snížíš šanci, bla bla bla bla bla...
Ha, há. Vy víte zase všechno nejlíp, co? Hmm už vidim ty odpovědi, že jsem drzej a "já jen říkám" atp...

Viz Otevření nového okna na JPW.
Kdyby mi nějaký z uvedených postupů fungoval, tak bych nepsal do fóra.
strikac
Profil *
Už jsem na to přišel sám.

<form name="formular" onsubmit="window.location.href = 'kta/' + document.formular.text.value + '.htm'; return true;">
<input size="45" name="text"><br>
<input type="submit" value="Potvrdit" onclick="window.open(document.formular.text.value)"></form>
strikac
Profil *
Oprava :D

<form name="formular" onsubmit="window.location.href = 'kta/' + document.formular.text.value + '.htm'; return true;">
<input size="45" name="text"><br>
<input type="submit" value="Potvrdit" onclick="window.open(document.formular.text.value + '.htm')"></form>
strikac
Profil *
A aby šel enter. :D :D :D

<form name="formular" onsubmit="window.open(document.formular.text.value + '.htm')">
<input size="45" name="text"><br>
<input type="submit" value="Potvrdit"></form>

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0