Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
dobry den, chtel jsem se jeste zeptat, mam kompletne hotovy web, funguje mi v IE6,7,8, FF ale v opere je jediny nadpis o 20px vyse nez ma byt... je potreba nastacit margin-top na 20 ale pouze pro operu, pak bude web komplet funkcni, ani za boha si s tim nevim rady. jde to vyresit jinak nez pres podmineny komentar? (neco ve stylu podtrzitkoveho hacku pro ie6)
slovakCZ
Profil
tak uz to mam vyresene jinym zpusobem, v ie, a FF se totiz napis zarovnaval pod prvek, ktery byl vlevo od nej a v opere ne... dal jsem tedy tomu prvku vlevo margin-right 100px, takze se i napis v opere zarovnal pod prvek jako v ostatnich prohlizecich... a pak jsem napisu nastavil margin-top -20px a zvedl se o tu sirku o kterou jsem potreboval jiz ve vsech prohlizecich... takze jiz to mam vyresene, ale i tak, jestli by nekdo vedel odpoved na puvodni otazku tak budu jen rad.
prdlajs
Profil *
Dej odkaz na ty tvoje stránky
slovakCZ
Profil
delam to lokalne na pocitaci... nebudu to davat na web... jeste na to prijde zadavatel a mel bych pruser :) ale jestli ti jde o ten problem, klidne to nakreslim aby si videl co jsem myslel...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0