Autor Zpráva
Str@v4
Profil *
Proč to nefunguje?

<input name="zobrazit" type="checkbox" checked value="Chci" onclick="this.value='Nechci'">Zobrazit obrázek
Chamurappi
Reaguji na Str@v4:
Funguje to. Proč by to nefungovalo?
Viz <input> na JPW.
Str@v4
Profil *
Jo, ale mam tam onclick="this.value='Nechci'" takže když se na to klikne má se hodnota změnit z "Chci" na "Nechci" a to se nestane. :-O
Chamurappi
Reaguji na Str@v4:
To se stane. Zkus si this.value vypsat a uvidíš.
Str@v4
Profil *
Chamurappi
Teď jsem si to otestoval a máš pravdu. Asi jsem předtím neobnovil stránku, ale teď jsem si uvědomil, že když někdo checkbox odškrtne a pak zase zaškrtne, tak bude hodnota furt "Nechci" a to já nechci. :-D
Str@v4
Profil *
Já blbec :-D . Asi jsem se zbláznil, když jsem použil onclick místo onchange :-D :-D Tak nic už to jde, promiňte že vás s tim otravuju.
Chamurappi
Reaguji na Str@v4:
Asi jsem se zbláznil, když jsem použil onclick místo onchange
Ani ne, použij onclick.
Str@v4
Profil *
Chamurappi
Hmm pravda, ale když použiju onclick, tak se hodnota změní už natrvalo, takže když uživatel klikne znovu bude tam furt stejná hodnota. :-/
Chamurappi
Reaguji na Str@v4:
když použiju onclick, tak se hodnota změní už natrvalo
Událost onchange nastává sice o později, ale jinak by se měla chovat přesně stejně. Žádný problém ti nepomůže vyřešit.

když uživatel klikne znovu bude tam furt stejná hodnota
K čemu ti vlastně to měnění hodnoty je? Nikde se ten text neukazuje, dozví se ho pouze server a jen tehdy, pokud je zaškrtávátko zaškrtnuté (protože nezaškrtnuté se neodesílá, viz ten odkaz na JPW).

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: