Autor Zpráva
ladislavczech
Profil
Zdaravim mám web www.svět2012.info wordpress a mám i vysouvací menu ale to vysouvací menu se mi nelíbí chtěl bych nějaké lepší třeba když najedu na položku v menu tak se mi plynule vysune menu a po najetí jinam zase hezky plynule zasune nevíte jak toto udělat ?
panther
Profil
ladislavczech
je to dělané javascriptem, zkus hledat, najdeš ;-)
ladislavczech
Profil
je to ono ? http://css.interval.cz/clanky/experimentalni-vysouvaci-hover-menu-bez-skriptovani/
ladislavczech
Profil
ale byl bych rád kdyby mi nekdo rekl presne jak to mam zapsat a kam do jakeho souboru ja s tim moc neumim ...
panther
Profil
ladislavczech
je to ono ?
to musíš vědět ty, jestli to je to, co hledáš.

ale byl bych rád kdyby mi nekdo rekl presne jak to mam zapsat a kam do jakeho souboru ja s tim moc neumim ...
máš na výběr dvě možnosti - buď se s tím budeš prát, budeš zkoušet a něco z toho vyleze, nebo se do toho nepouštěj a smiř se s tím, co umíš.

a kam do jakeho souboru
do toho souboru, kde to menu chceš mít ;-)
ladislavczech
Profil
No :D dik za vycerpavajici a podrobnou odpověd .... njn skusim to sám ale na 99.9% se mi to nepovede.
panther
Profil
ladislavczech
njn skusim to sám ale na 99.9% se mi to nepovede.
to je konečně přístup.

Najdi si takové menu, které přesně vyhovuje tvým podmínkám. Zkus si s ním chvíli hrát a až ti něco nepůjde, přijď a polož konkrétní dotaz podložený živou ukázkou s konkrétním problémem. Najde se více lidí, kteří ti poradí s konkrétním problémem než psát celý kód či něco vymýšlet za tebe..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0