Autor Zpráva
matko
Profil *
ahojte prosim vas neviete mi poradit kde by som zohnal nejakeho ochotneho a dobreho php programatora chcel by som vytvorit php hru nieco ako ********* taka nejaka aby bola cool mam ku nej vlastne vsetko iba mi chyba programator
Nox
Profil
matko
Co z toho bude dotyčný mít? Pokud by to mělo být opravdu jako to sprosté slovo, které jsi použil,
tak to mohou být i měsíce práce...aka hodnota desítek tisíc korun a požadavek na slušné znalosti

Předpokládám, že jako společník s tím že by měl % do toho asi nikdo nepůjde,
zvlášť když z vyjadřování je celkem jasné, že jsi ještě dítě...co dáš do projektu ty?
matko
Profil *
jj samozrejme ak to vyjde ze budes mat s toho nieco to je predsa jasne ja to nechcem zadara a niesom dieta a to slovo nieje neslusne ale je to nazov jednej hry bojuju tam vlkodlaci vs upiri neviem preco mi to dalo filtrovat
matko
Profil *
B.I.T.E.F.I.G.H.T.
matko
Profil *
myslel som hento slovo ak ho das do google tak ti to najde neviem preco to filtruje
matko
Profil *
nevies cittat ja tam dam takmer vsetko okrem php programovania
matko
Profil *
nevies cittat ja tam dam takmer vsetko okrem php programovania

sorry za moje vybuchy ale vie ma nastvat ked si niekto neprecita cely text iba polku
Nox
Profil
matko
Myslel jsem, že to filtrovalo tu strategii na Trav... filtrované je to skoro určitě proto,
aby tu nespamovaly tisíce "expertů" s těmi referer odkazy, kterýma získávají do hry bonusy když jim klikne
někdo na link s jejich identifikátorem....hru znám, je tam dobrá grafika, to je imho vše

a niesom dieta
ale vie ma nastvat ked si niekto neprecita cely text iba polku

Četl jsem to celé, ale chápej, nebudí to důvěru, když asi neumíš nebo se neobtěžuješ napsat nabídku
pořádně (žádné čárky, diakritika (mj. pravidlo tohoto fóra), překotné vyjadřování, nespecifikuješ ani svoji a jejich úlohu...)
matko
Profil *
a ty vies programovat v php??
Tomáš K.
Profil *
Pod pojmem všechno si představím, že máš konkrétní představu, jak hra má vypadat (ideálně dotažené až k detailnímu popisu stránek, na které se hráč dostane), připravenou grafiku, hosting a nějaké finance pro toho programátora. Souhlasí? Co se týče původního dotazu, shánět programátora bych zkusil třeba v sekci Práce a zakázky na tomto fóru.
matko
Profil *
jaj no diki mam vsetko takmer premyslene

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0