Autor Zpráva
Tobiguee
Profil *
Dobrý den. Chci se zeptat, jak udělat nějakou obyčejnou knihu návštěv? Díky
Joker
Profil
Jéé, návodů se na webu válí tuny. Google nefunguje (1 2)?
Tobiguee
Profil *
Google samozřejmě funguje..Jen jsem zapoměl dopsat, že by nebylo na škodu, kdyby bylo něco v HTMl. S PHP nepracuji a nemám ani možnost je upravovat atd. Díky
rohl
Profil
Ale bez PHP to nepude. HTML neni všemohoucí.
Tobiguee
Profil *
Tak to zkusím tedy později. Ale nastal menší defekt. Udělal jsem si galerii která je ve FrontPage, v PC normálně funguje, ale po zveřejnění na webu se vůbec nezobrazí miniautry obrázků Po kliknutí na obrzek se otevře nová stránka(v pořádku), ale obrázek je ta miniatura, která se má zobrazovat na stránce. Co stím? Adresa webu je www.pcps.wz.cz Díky
Joker
Profil
Tobiguee
Jen jsem zapoměl dopsat, že by nebylo na škodu, kdyby bylo něco v HTMl. S PHP nepracuji a nemám ani možnost je upravovat atd. Díky
V tom případě bych doporučil použít nějakou službu typu BlueBoard a spol.

po zveřejnění na webu se vůbec nezobrazí miniautry obrázků
Nejspíš budou blbě adresy obrázků. Nevedou náhodou někam na C:\... ?
Tobiguee
Profil *
Na C: nikam nevedou..odkazujou snad správně..
Joker
Profil
A jsou tam ty obrázky?
Klikněte na obrázek pravým tlačítkem a dejte vlastnosti obrázku
Zkopírujte si tam celou adresu obrázku
Vložte ji do nového okna prohlížeče. Podívejte se, jestli ta adresa vypadá správně.
Zkuste na tu adresu přejít, jestli se obrázek objeví.
Tobiguee
Profil *
Obrázek se neobjeví...Adresa vypadá v pořádku... http://www.pcps.wz.cz/photogallery/photo00006661/DSC00115.JPG složku photogallery mm nahranou v systému a fotky taky.díky
Joker
Profil
Tobiguee
Adresa není v pořádku, ten soubor neexistuje.
Určitě je ten soubor na webu? Mně se ani nezdá, že by tam vůbec byl adresář "photogallery".
Tobiguee
Profil *
No nic...nechám to být... Nebyl by tu někdo, kdo by mi poslal již hotový kód (já abych jen upravil názvy fotografií atd) nějakého prohlížeče fotografií? Jen třeba aby se zatměla stránka a fotografie se zobrazila ve prostřed stránky ve větším a s tlačítkem X. Díky

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0