Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Viem, že sa dá nejako vypnúť zobrazovanie raklám na serveri SZM. Videl som to na tejto stránke. Neviem zistiť, ako to vypnem. Viete mi poradiť? Ďakujem pekne
Falco
Profil
Pokud je tam reklama povinná, tak se dá různými úpravami odstranit. Nevím, zda je dobré to zde rozebírat. Jediné, co ti poradím: zobraz si zdroj
Radek Hrabůvka
Profil
Na některých freewebech se občas podívají do logu, kolikrát se zobrazila reklama, kolikrát bylo kliknuto a kolikrát se stránka zobrazila, projdou si stránky (robotem), kde se objevuje refresh, display: none...
Nevím, jak důsledně to kde dělají, ale takové případy skutečně existují, alespoň na u nás na wz.
Anti
Profil *
je to jednoduche :) Staci ak na konic kodu dopises toto :


<!-- 1
</p>
<!-- 2

</body>
<!-- 3
</html>
<!-- 4

<!-- 5
peta
Profil *
Anonymní Firefox ma rozsireni AdBlock, vyborne na blokovani serveru typu adrenaline a spol. Blokuje to i flash, proste celej server.
blast3r
Profil
No, nainstaloval som si adblock, isiel som na stranku www.wz.cz a reklama sa mi zobrazila, proste vsade sa mi zobrazi reklama!!! Mam adblock zle nastaveny alebo co??
peta
Profil *
blast3r AdBlock netreba nastavovat, adBlock sa klika na taku zalozku u reklamy a tam si az nastavis, aku adresu to adblokuje.
Tak zrovna pro wz.cz je treba kliknout na ten obrazek reklama pravym tlacitkem a zvolit adblock a nechat z radku jen i.wz.cz
A taky treba kliknout pravy do ramu a zvolit adblock baner.wz.cz/
Problem je, ze kdyz se nezobrazi baner, nepripocte se ti pocet shlednuti a pri shlednuti=0 dostanes mail ,ze ti do 2 tydnu smazou stranku, protoze na ni nikdo nechodi.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0