Autor Zpráva
Franta
Profil
Mám jeden problém. Potřeboval jsem vytvořit souhrnný dokument přibližně 30 html stránek pro tisk tak aby byl tento dokument stále aktuální.
Vytvořil jsem jednu html stránku a pomocí iframe jsem načetl obsah jednotlivých stránek do dokumentu a přizpůsobil jsem výšku jednotlivého iframe tak aby odpovídal obsahu.
Na obrazovce vše vypadá perfektně, ale problém je s tiskem u stránek, které mají původně více než jednu stranu A4. Vždy se vytiskne jenom první strana z každého iframu. V původních dokumentech je použito page-break-after pro zalamování stránek při tisku.
Samostatně to funguje, ale ne v kombinaci s iframe.
Může někdo poradit co stím. Případně jak jinak vytvořit souhrn 30 html souborů pro tisk.
Pokud někdo ví jak doplnit hlavičku ke každé vytištěné stránce taky bych to uvítal.
Díky
Matthew
Profil
asi najjednoduchsie by to bolo cz nejaky serverovy skript, napr. PHP. Z tych 30 suborov by si proste odstranil hlavicku (html.head ...) a includoval by si ich do hlavného súboru. a pokiaľ by si chcel vkladať aj nejakú spoločnú hlavičku, tak si ju uložíš do súboru a budeš ju takisto includovať
businessman
Profil *
Prosimtě, nevíš, jak lze zařídt, aby se vytiskl obsah jenom iframu? Mám taky stránku a dole iframe. Potřebuju, ay se po kliknutí na odkaz v té horní části vytiskl aktuální obsah iframu dole. Jak na to?
Díky
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0