Autor Zpráva
Mex
Profil *
Zdravím. Dělám převážně grafiku a okrajově (x)HTML+CSS. Mám už hotových pár webů, ale bohůžel jsou jen statické. Potřeboval bych je spravovat online a mohl poupravovat texty podle libosti. Jaké je pro mě nejlepší řešení? Myslím si, že zkoušet to "nacpat" do WP, Drupalu nebo něčeho podobného je silně zbytečné, navíc zdlouhavé a vyčerpávající. U RS takového rázu mi vadí ty zbytečné rubriky, komentáře a podobné "vychytávky". Já mám pouze web s 5 odkazy v navigaci (O nás, Historie, Kontakty atd.) a po kliknutí se načte obsah s příslušnou tématikou ve formě textu s obrázky. Naprogramovat? Bohůžel s programováním nemám žádné zkušenosti, do budoucna se tomu určitě nechci věnovat, tudíž to nemá smysl se učit. Navíc by tu byly jisté otázky bezpečnosti a podobně. Vím, jsem to v těžké situaci, ale doufám, že se s tímto problémem už někdo potýkal a úspěšně si poradil. Předem díky za všechny rady. Mex
SwimX
Profil
Mex
Rád tvůj problém vyřeším :) Statický web, o několika málo stránkách s jednoduchou administrací? Dejme tomu od 2 do 5 tisíc. Osobně jinou možnost moc neuznávám, nic nebude "na míru"...
Mex
Profil *
Rád tvůj problém vyřeším :) Statický web, o několika málo stránkách s jednoduchou administrací? Dejme tomu od 2 do 5 tisíc. Osobně jinou možnost moc neuznávám, nic nebude "na míru"...
Nad tímhle jsem samozřejmě také přemýšlel, ale jak moc bude tohle řešení aplikovatelné na další projekty?
SwimX
Profil
Mex
No moc ne :) Nejlepší je každý projekt dát programátorovi. Pokud si tím chceš vydělávat, asi by sis nějakého měl sehnat, uzavřít jakous takous dohodu... Nic jiného ti zde rozhodně neporadím, a myslím si, že ani nikdo jiný..
Mex
Profil *
No, programátora si dovolit nemůžu. Většinou jsou ty weby určené pro menší soukromníky z okolí. A když je má prezentace přijít na 2 000, tak je to docela problém. Osobně nad tím přemýšlím a buď si to v PHP napíšu sám, ikdyž nevím za jakou cenu (určitě to nebude bezpečné, elegantní a flexibilní). Nebo zkuším využít Cutenews, popřípadě sNews, ale přizpůsobování bude asi na delší lokty.
Hitman
Profil
Mex

Zkuste mi napsat na Hitman@inMail.cz , třeba se domluvíme.
Mex
Profil *
Tak mě spíš napadá, jestli by spíš nešlo vytvořit takový malý cms. Myslím tím napsat na míru tu administraci a pak zvlášť vypsat do souboru fce+komentář.
Radek9
Profil
Mex
http://mnews.php5.sk/
don jebot
Profil
tak tak mnews ... implementova asi za 5 min ...
Sqlitator
Profil
Můžu Ti udělat web v APS.NET, potřebuju reference:) Pokud jsi grafik, tak to bude dobré. Kdyžtak se mi ozvi na sqlitator@seznam.cz.
Zdarma...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0