Autor Zpráva
Bartolomeo Diaz
Profil *
Zdravím, mám problém s .htaccess:
Při zadání domény např. www.diskuze.cz to podstrčí mujhosting.cz/diskuze a url zůstává www.diskuze.cz- všechno fajn
Jenže funguje i varianta www.diskuze.cz/diskuze/ a to nechci, chtěl bych, aby při pokusu o www.diskuze.cz/diskuze/ se to hodilo na www.diskuze.cz, ale pořád mi to nejde, furt cyklí.. :( Pokud mi tady někdo pomůže vyřešit tento problém, rád pošlu nějakýho stováka!
Díky moc.
Kajman_
Profil *
Následující komentář zmiňuje 4 možnosti, jak to řešit
http://latrine.dgx.cz/hadanka-znate-mod_rewrite#comment-7359

Tedy např. zmíněné
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{ENV:REDIRECT_STATUS} ^$
RewriteRule ^diskuze/(.*)$ $1 [L,R=301,NE]



Další řešení může být přesměrovnání např. v php, které může vidět, zda je původní adrese /diskuze/ nebo ne.
Bartolomeo Diaz
Profil *
Já věděl, že to bude celkem prostý, hold kdo ví, ví.. :)
Ozvi se na icq 235-647-681 a vyřeším tvou odměnu. :)
Bartolomeo Diaz
Profil *
Ještě drobnost:
vyřešilo to můj problém, ale tam, kde mám v diru diskuze .htaccess s následujícím řádky:
RewriteCond %{REQUEST_URI} !\.[[:alnum:]]+$
RewriteRule ^(.+[^/])$ /$1/ [R=301]
RewriteRule ^([^/]+)/+/?$ %{DOCUMENT_ROOT}/index.php?akce=$1 [L,QSA]

to nefunguje. Tyto řádky dělají statická url a ruší ten kajmanův script. Jde to nějak zkloubit?
Kajman_
Profil *
A nestačí dát ta pravidla za ty s přesměrováním na root? Jestli ne, tak zkuste popsat stav "to nefunguje" a tu "díru".
Bartolomeo Diaz
Profil *
No já to zkusím, neměl sem ty pravidla v rootu, ale o úroveň dál v jednotlivejch adresářích. "To nefunguje" znemená, že prostě stále funguje varianta www.diskuze.cz/diskuze, když oddělám tady tý svý pravidla, tak to valí. A "díra" není díra, ale DIR. :D

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0