Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
ahoj,mám menší problém,hledal jsem ho zde,ale nenašel,tak se omlouvám,jestli to tu už někdy bylo vysloveno,ale zajímalo by mě,jestli se dá nějak nastavit velikost mezery mezi řádky u tagu <br>,třeba pomocí css,děkuji všem David
habendorf
Profil
<br /> ale není mezera mezi řádky, je to konec řádku.
Plaváček
Profil
Nedá, element BR je v podstatě nestylovatelný. Dá se ale nastavit výška řádku obecně pomocí line-height.
Charlie
Profil
Nejlepsi reseni je <br> vubec nepouzivat na mezery mezy odstavci. Ty se daji odsadit pomoci margin nebo padding. Jak jiz rikal habendorf, br neslouzi k odsazeni teztu i kdyz to relativne dost lidi pouziva. Podle validatoru se navic nesmi pouzit vic nez jedenkrat za sebou.
peta
Profil *
Charlie Podle tveho validatoru, nastesti jsou validatory, ktere se ridi www prohlizeci a jejich zobrazenim, ne nejakymi pravidly, ktere zadny ww prohlizec nedodrzuje.
Charlie
Profil
peta, ja si o W3C nemyslim, ze jsou bohove, ale jeste ze tady jsou, jinak by na webu byl fakt velkej bordel.
DoubleThink
Profil *
Nebyl - web by se vyvíjel sám, rychleji a možná s menším množstvím nekompatibilit mezi prohlížeči (které by důsledně ctily zpětnou kompatibilitu a hlavně by reagovaly na skutečnou podobu jazyka HTML - nikoliv na praxí neověřené normy)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0