Autor Zpráva
mestolipnik
Profil
Přeji hezký den všem.

Na stránkách http://www.lipniknadbecvou.eu/ mám již nějakou dobu videogalerii. Dosud jsem videa měl ve formátu wmv a otevíral pomocí javascriptu.

Vzhledem k tomu, že moderní doba přináší nové technologie, pokusil jsem se videa předělat do flash, kvalita se mi osobně jeví jako výrazně lepší. Ovšem k podstatě problému, který teď řeším. Přehrání videa přímo v konkrétním článku jsem již jakž takž vyřešil - viz např. http://www.lipniknadbecvou.eu/zpravodajstvi/clanek149.htm

Ovšem jednotlivá videa mám také pohromadě na zvláštní stránce ve videogalerii - http://www.lipniknadbecvou.eu/videogalerie.htm Tady se to přehrávání videa snažím vyřešit tak, aby po kliknutí na vybrané video (obrázek) se video přehrálo pomocí iframe na začátku stránky. Vše celkem funguje, akorát problém nastane, pokud si vyberu video někde umístěné na stránce níže, tak po kliknutí se sice načte dané video, ovšem uživatel musí pracně rolovat stránku nahoru.

Tak se chci zeptat, jestli mi dokáže někdo poradit, jak tento problém elegantně vyřešit, už jsem prošel web křížem krážem ale řešení tohoto problému jsem nenašel. Prostě jde mi o to, jestli je vůbec možné z jedné stránky směrovat více odkazů na různé videosoubory, ale tak, aby se následně videosoubor přehrál na začátku stránky v iframu, a navíc aby se stránka přímo po kliknutí na odkaz umístěný na stránce i v nižších místech narolovala přímo k místu přehrávání videa. Dokážete mi prosím někdo poradit, příp. jestli mi poradíte jiné lepší řešení?

Předem děkuji.
mestolipnik
Profil
No jak vidím, tak žádná odpověď. Buď jsem zadal tak těžký dotaz že nikdo neví jak problém řešit nebo prostě nikdo nechce poradit. Takže jsem si to vyřešil po svém.

Mockrát vám děkuji za ochotu.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0