Autor Zpráva
Szalinski
Profil
Potrebujem nejaký program na automatické blokovanie pop-up okien. Niektoré okna sú tak zákerné že nemajú ani X pre ich vypnutie.
Kde takýto program môžem stiahnuť.

2) Ked si nastavim ako domovskú stránku Google tak vždy sa mi dom. stránka prestavý na nejaké C:\WINDOWS\blank.mht a tento subor som s PC odstranil ale je to tam znovu.
A vždy sa mi sami na pracovnú plochu dostanú nejake ikonky väčšinou s odkazmi na erotické a nejaké poker stránky... Ked tie ikonky vymažem tak ochvílu su tam zas.

3)Spustim si prehliadač a často sa mi zobrazí okno s nejakov správov a začne to v reprakoch húkať ako poplašné. Kliknem na OK, nahodí mi to nejaku čiernu stránku s odkazmi na stránky o Spyware. Zruším to a zobrazi sa pár malých okien ktoré su niekedy prázdne a nedaju sa vypnut ani X (preto že tam X ani neni) a nedaju sa vypnúť ani pomocou ctrl+alt+delete.

Chytil som nejaké spyware alebo čo?
mám vždy nainštalované a spustené programy: Spybot Search Destroy, AD-AWare personal a SpywareBlaster.
A ajtak mi nič nepomohli. Čo mám robiť?
SQi
Profil
Vyse zminene programy by nektere veci urcite odstranili ale jestli ti nepomohli tak to bude v necem jinem. Co se tyce pop-up oken staci si naistalovat do MSIE nejakou listu ktera to podporuje (napr. Seznamackou) ale stejne ti doporucim Operu, jako nejlepsi prohlizec (a e-mailovy klient a spoustu dalsiho) protoze je fakt bezpecnejsi a vychytanejsi, stahnes si ji z http://www.opera.com a budes brousit mnohem rychleji a bezpecneji:-)
Szalinski
Profil
JJ Mam IE a Firefox ale potrebujem IE lebo mam nejake stranky ktore idu v IE.
izsak
Profil
Stiahni si Microsoft AntiSpyware.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0