« 1 2
Autor Zpráva
fuckin
Profil *
jerrymej
Prijde ti tve chovani normalni? Tve vyjadrovaci schopnosti jsou nulove, mohl bys aspon napsat v cem je problem? Neminim porad otvirat tvoji katastrofalni stranku kdyz reknes "furt mi to nejde"...

"nejde to"...pak je to pokazene
JerryMej
Profil *
:D:D:D:D ty vole to mě vubec nesere:D:D:D a vubec nezajímá, že to otvíráš..... prosím ještě jednou o radu jak udělám aby menu bylo po celé šířce respektivě jak roztáhnu tu tipovačku....?
Mistr
Profil
JerryMej:
:D:D:D:D ty vole to mě vubec nesere:D:D:D a vubec nezajímá, že to otvíráš
Kroť své výrazivo a mírni svůj slovník...
JerryMej
Profil *
omlouvám se....pane Mistr!!
JerryMej
Profil *
Tak vyřešeno už se s váma o tem enchcu bavit jde vidět že tady jsou samý kluci s brejličkama kteří promarní u PC každej den minimálně 10 hodin a pak si hrajou na chytrý nerváčky:D:D tak zdarec...
panther
Profil
JerryMej
už se s váma o tem enchcu bavit jde vidět že tady jsou samý kluci s brejličkama kteří promarní u PC každej den minimálně 10 hodin a pak si hrajou na chytrý nerváčky:D:D
tak aby ti ty nerváčci s brejličkama poradili, až budeš mít zase někdy nějaký problém..
JerryMej
Profil *
já nemyslím tebe, ale ty ostatní, kteří tu dělaj chytrý při tom toho neví o nic víc než já, ale i tak díky
Bubák
Profil
jde vidět že tady jsou samý kluci s brejličkama kteří promarní u PC každej den minimálně 10 hodin a pak si hrajou na chytrý nerváčky:D:D
Je to mnohem větší zábava, než pár dní brečet „chcu konkrétný příklad jak to vyřešit...furt mi to nejde“.

tak zdarec...
Už se těším. Tak no nazdar!
JerryMej
Profil *
Téma vyřešený
« 1 2

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0