Autor Zpráva
BlackORWhite
Profil *
Zdravím,

Chtěl bych vytvořit na své stránky něco takového... Byl by to obrázek který by fungoval jako odkaz(to umím) ale jak udělat aby po najetí myší na ten obrázek se zobrazil jiný? jakoby se změnil... doufám žemi rozumíte:)

předem děkuji za odpovědi
Mistr
Profil
BlackORWhite:
Myslíš toto?
BlackORWhite
Profil *
ano děkuji moc:)
Laguna
Profil
Ahoj borci,
mam také jeden dotaz.Měnící obrázky jsou mi jasné, ale jak udělat .....
na jedné straně miniatury ve třeba sloupečku nad sebou a na druhé straně popna jetí myši na miniatury, zobrazení obrázku třeba 640x480.
V čem to mam udělat??Mam použít iframe, nebo to jde taky jako měnící se s zápisem a napozicování v css??
BlackORWhite
Profil *
no to by me taky zajímalo:) a jestě sem u těch menicich obrázků objevil problém... on se zobrazuje jenom na textu .. ale ja bych ho potreboval vetsi nez je text... jak to udelat?
Bubák
Profil
Laguna
Chceš zobrazit týž obrázek, ale o jiných rozměrech, v podstatě jde o fotofalerii. Máš jiná problém, než BlackORWhite, založ si vlastní vlákno.
Bubák
Profil
BlackORWhite
Nevím, jaké řešení jsi pro měnící obrázky použil, asi to máš rozbité.
Dej odkaz na stránku (tzv. živá ukázka), nebo aspoň sem vlož svůj CSS a HTML kód a sděl nám rozměry měnících se obrázků.
BlackORWhite
Profil *
na webu to zatím publikované není. Mám to zatím jen v PC. Chtěl bych např. aby ten obrázek měl rozměl 200x400(příklad), ale on se zobrazí jen ve velikosti textu... takže když tam mám slovíčko odkaz(příklad) tak to je jenom za slovíčkem odkaz.. asi 40x10px už mi rozumíte?
BlackORWhite
Profil *
Tak problém už jsem vyřešil.... stačí do CSS napsat display: block;-)
Mistr
Profil
BlackORWhite
Opravdu bude potřeba, jak už Tě nabádal kolega Bubák, sem umístit alespoň svůj HTML a CSS kód (a umísti jej mezi tagy [p r e] a [/p r e] - stačí pro to klepnout na tlačítko ). Nebo tu inkriminovanou stránku nahraj kamsi na web. To proto, ať se můžeme bavit nad zcela konkrétním problémem. Pravděpodobně máš ty velikosti obrázků ještě jinde někde definované, a proto se Ti zobrazují pouze ve velikosti textu.


Tak problém už jsem vyřešil.... stačí do CSS napsat display: block;-)
V tom případě to je již bezpředmětné.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0