Autor Zpráva
JerryMej
Profil *
Na strákách http://www.fcarsenalcz.com/ se mi docela zálibila jedna věc, která se nechází v levém boxu druhém od zhora, totiž přepínání mezi zápasy | marodka | narozeniny | statistiky........chcu se zeptat jak to vytvořit?
vynalezce
Profil
onclick="zobraz('id textu')"

<div style="display:none" id="id">text</div>

<script>
function zobraz(id){
id.style.display=""
jineid.style.display=""
dalsiid.style.display=""
}
</script>

netestovano
panther
Profil
JerryMej
nebýt líný a podívat se tak do zdrojáku té stránky, co?
Chamurappi
Profil
Reaguji na vynalezce:
To nemůže fungovat. Piš sem prosím raději jen odzkoušené skripty.


Reaguji na JerryMeje:
Podívej se do HTML zdroje odkázané stránky, tam tu funkci „ukazme“ najdeš (v elementu <script>), můžeš si ji zkopírovat a prozkoumat, co dělá. (Není to žádný velký zázrak.)
JerryMej
Profil *
dobře zkusim...a pravda, že už jsem to prozkoumával a stejně to nešlo, ale zkusím víííc.
Bari111
Profil
Ahoj, mohla bych poprosit o radu? Chtěla jsem si dát na stránky za kurzor točící se text.. sice se tam zobrazil, ale to čí se jaksi moc rychle a od šipky je hrozně daleko. Neví někdo prosím co s tím, jak na to aby to fungovalo?? Jsem neznalec těchto věcí.
Stránky kde jsem kurzor našla : http://www.ladyrose.eu/doplnky-web/3-image_kurzoru_2.htm
a takto to vypadá u mě... :-( : http://diskuse.dama.cz/diskuse.php?d=16698

Nebo jsem chtěla toto za šipku, což by bylo i lepší než ten točící se, ale to se po vložení kodu nezobrazilo pro změnu vůbec. :-( http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex13/trailortext.htm

Prohlížeč mám IE

Moc děkuju za rady Barča
imploder
Profil
Pokud jde o ty taby, tak existuje už připravené řešení: DOMTab
imploder
Profil
Bari111
Kde se tam točí jaký text? Mně se tam u kurzoru nic netočí ani neukazuje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bari111:
Ahoj, mohla bych poprosit o radu?
Samozřejmě, že tady ne. Založ si vlastní vlákno. Nepřipadá ti trochu drzé psát pod položenou otázku, která možná ještě není dořešená, naprosto nesouvisející dotaz? Jak k tomu chudák JerryMej přijde?
JerryMej
Profil *
No tak stále mi to nefunguje furt se mi to skrývá místo přepíná...
Chamurappi
Profil
Reaguji na JerryMej:
Ukaž svoji pokusnou nefunkční stránku.
Bari111
Profil
Reaguji na Bari111:
„Ahoj, mohla bych poprosit o radu?“
Samozřejmě, že tady ne. Založ si vlastní vlákno. Nepřipadá ti trochu drzé psát pod položenou otázku, která možná ještě není dořešená, naprosto nesouvisející dotaz?

Drzé???... dostala jsem odkaz na tuto diskusi, že mi tu někdo poradí, netuším kam dotaz položit, protože je tu toho strašně moc, ale vzhledem k tomu, že mi Dušan napsal , že ti bude něco se skriptem, ale že neví, že mám napsat někam sem, tak jsem napsala.

Takže asi to nebyl nejlepší nápad, takže se strašně omlouvám a už nebudu obtěžovat...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bari111:
Moc se omlouvám, pokud to vyznělo trochu ostřeji, ale většina lidí zdejší pořádek dodržuje bez speciálních instrukcí.
Celá tato diskuse je členěná na vlákna. Každý dotaz má svoji stránku, na kterou lidé přispívají pouze k tomu dotazu. Tuto konkrétní stránku (nazvanou „Javascript: ukazme“), na které si teď my dva píšeme, založil JerryMej a očekává, že tu budou jen odpovědi týkající se jeho problému. Napiš prosím svůj dotaz sem dolů do formuláře a budeš mít také svoji stránku, kde ti někdo ze zdejších znalců rád nerušeně poradí. (Viz nápověda — položení dotazu.)
JerryMej
Profil *
chamurappi dej mi prosím icq domluvíme se!!
panther
Profil
Jak se, milý Chamurappi, opovažuješ neuposlechnou JerryMejův rozkaz? Nevšiml sis těch vykřičníků na konci [#14]?
Chamurappi
Profil
Reaguji na JerryMej:
Ne.
Příspěvky typu „??“ budu i nadále mazat.


Reaguji na panthera:
To je prosté, milý panthere, jsem totiž zlý.
JerryMej
Profil *
panthere bude lepší když sem psát nebudeš....s nervozníma lidma se nemá cenu domlouvat..
panther
Profil
JerryMej
s nervozníma lidma se nemá cenu domlouvat..
myslíš sebe?
JerryMej
Profil *
nn tebe...:):P
Chamurappi
Profil
Reaguji na JerryMej:
s nervozníma lidma se nemá cenu domlouvat
Nemá. Nejsi schopen udělat další krok k vyřešení tvého problému. Tady není chat, další zbytečné příspěvky povedou k zamčení.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0