Autor Zpráva
prochi-man
Profil *
Ahoj lidi....Tvořím web a newím jak správně nastavit aby se obsah stránky automaticky zvětšil/zmenšil podle velikosti okna prohlížeče.

Děkuji za odpověď
keeehi
Profil
prochi-man
Tohle je dost obecné, musíš uvést konkrétnější příklad. na tuto otázku odpověď: widht:100%



Rozbilo se mi auto, nesvítějí světla, jak to opravit??? Kdo vyvěští kde je chyba?
prochi-man
Profil *
já mám montor 1680x1050 a upravuju svoje stránky v NVU 1.0. Jenže protože já mám vetší rozlišení monitoru tak těm co ho mají menší se stránky nezobrazí celé ale musejí scrooolovat jak vodorovně tak i svisle...a já potřebuji HTML kód na automatické zvětšování či zmenšování okna.
Například: vem si toto okno prohlížeče zmenši ho a uvidíš že se tabulka sama zmenšuje .Tak přesně na tohle potřebuju kód.
Jinak adresa mejch stránek je www.all4people.xf.cz
ps.: nejsou dodělané...dělám teprv týden
keeehi
Profil
prochi-man
K tématu
    <table border="1" width="100%">
      <tr>
        <td width="40%">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</td><td width="60%">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</td>
      </tr>
      <tr>
        <td width="40%">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</td><td width="60%">&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;&nbsp;</td>
      </tr>
    </table>


A trochu OT
Dnes už se stránky pomocí tabulek nedělají.
Máš tam nějakou reklamu WZ ale nikde není vidět
Pod ALL FOR PEOPLE máš nějakou prázdnou tabulku
Ta bíla věc nalevo patří do css (body{background: black url(body.jpg) no-repeat top left;})
prochi-man
Profil *
díky moc....... stránky pomocí tabulek se dělaly...dělají...a ještě pár let budou
ale já vím sem úplnej začátečník. Tu tabulku tam vidí jen uživatelé IE ....ale v Mozzile to funguje a žádná tabulka tam není. Ta bílá věc nalevo nevim jak dát do CSS...Ale snažim se. Jak už jsem říkal dělám to sotva týden.
Pokud by jsi měl ještě něaké nápady nebo vylepšení určitě dej vědět, uvítám jakoukoli pomoc.
keeehi
Profil
prochi-man
jak to dát do css jsem už psal body{background: black url(body.jpg) no-repeat top left;}
tabulku vidím taky v google chrom
není to ještě dokončené, ale nejsem si jistý,jak tam bude ladit ta zelená
pokud ti to nenapíšu já, tak určitě někdo jiný: počítadlo návštěvníky nezajímá (aspoň že je dole)
i já s rozlišením 1280x1024 nevidím stránky celé koukni sem a zjistíš, že nejpoužívanější rozlišení je 1024x**** a pak 1280x****
prochi-man
Profil *
právě proto že ostatní nevidí stránky celé...kvůli tomu sem toto téma zakládal!!! hele takhle přes toto fórum je těžké si otom popovídat..neceš pokecat na ICQ? nebo na sykpe?
keeehi
Profil
tak jsem pošli icq nebo na mail geok@atlas.cz
prochi-man
Profil *
407221776
mpark
Profil
zkus width:inherit;position:relative;
Laguna
Profil
Vyřešili jste něco, taky bych se rád poučil...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0