Autor Zpráva
blast3r
Profil
Mam jeden questbook, a chodi mi tam jeden clovek. Stale mi tam spamuje, a dava odkazy na fre.fot..
U kazdeho prispeku si pisem IP, lenze on ma dynamicku(EDGE eurotel.sk), cize nemozem ho zabanovat.
Vyriesil som to cez cookies, ale on si ich zakazdim vymamzal. Takze chodi mi tam stale spamovat. Nedalo by sa to vyriesit cez se sessionID ???
Tu je ten link A poradte mi co mam na tom guestbook-u zmenit aby sa mi tam tolko nespamovalo. Ja uz fakt neviem :((
Fred
Profil
Jednoduše ukaž na něj, vzhledem k tomu, že na tvůj web nevedou odnikud odkazy, není tam žádný obsah a jediný link je zdá se odsud, zkus poslat zdejšímu adminovi jeho IP adresu, a třeba se dopátráš jeho identity. Ono to vypadá, že by to mohl být nějaký ichtyl odsud z diskuse, bohužel, tedy pokud nerozdáváš www adresu na potkání. Třeba ti to info o IP a nicku admin poskytne.
blast3r
Profil
Fred
Ne, chodia mi tam aj kamarati, ten web je este vo vystavbe, a ta jeho ip je raz 808.23 raz 333.66, (myslim tym posledne znaky). A to mi uz ani admin nepomoze :(. Jedinu zachranu vidim to session (ale asi to nebude mozne).
Fred
Profil
Hm, tak to je dost nepříjemný.
johny
Profil *
Asi bych to možná vyřešil nějakym regulárnim výrazem nad celym příspěvkem..
něco jako .*f+r+e+f+o+t+o+.* - dá se dál vylepšovat
je to ale dost nedokonalej způsob
Nai Dzet Quiv
Profil
Osobně bych to řešil registracemi do fóra.
Je to nejlepší způsob ochrany; ono ho to přestane bavit, když mu 10x smažeš účet.
N druhou stranu - skoro nikdo ti tam pak nebude psát "nejaké pripomienky, návrhy, nápady ako zlepšiť tieto stránky"..., protože kvůli tomu se lidé obvykle nechtějí registrovat.
Nebo je tam vkládej ručně. Tak, jako to má např. Marveniště nebo Radek Hulán...
Anonymní
Profil *
ja spis osobnim schvalenim
DoubleThink
Profil *
Pokud je to člověk, tak je to problém (pokud odhodlaný člověk, tak neštěstí).
Řešením je, jak bylo zmíněno, filtrovat regulárem ten odkaz.

V případě, že je to robot, tak mu předhoď náhodný obrázek: http://doublethink.cleverweb.cz/?page=3&flag=permalink&rid=10
thingwath
Profil
//vtip

Víte, co nedávno udělali jednomu spammerovi v Moskvě? ;-)
Leo
Profil
Rucni schalovani prispevku, treba jen tech, co jsou pres pripojeni eurotel.sk, Leo
blast3r
Profil
Rucni schalovani prispevku, treba jen tech, co jsou pres pripojeni eurotel.sk
To bude asi najlepsia volba, dik.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0