Autor Zpráva
Kcko
Profil
Pokusim se popsat efekt, ktereho neumim docilit :-)

Na urcitych strankach napr http://www.eurofotbal.cz si sjedte nekam doprostred stranky, kliknete na libovolny odkaz a dejte zpet v prohlizeci ( IE, FF .. )

a stranka sroluje dolu k mistu ze ktereho jste klikli na odkaz.

Treba na mem webu nebo na jinych webech se tak nedeje. Vim ze Opera to dela automaticky, ale FF ci IE ne jen u nekterych webu.

Zadny podpurny javascript jsem na EF nenasel, muze to byt hlavickami? Nebo cim to je?

Diky
TomášK
Profil
Na mých stránkách to ve Firefoxu funguje "by default", určitě jsem tam nemám žádný skript, který by to umožnoval. Tedy nehledal bych skript, který to umožnuje, ale spíš skript, který to blokuje (zkoušel jsem web, co máš v profilu a tam mi to také nejde).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcko:
Vim ze Opera to dela automaticky, ale FF ci IE ne jen u nekterych webu.
Všechny prohlížeče to dělají automaticky. Jen u nepatrného zlomku komplikovanějších webů to nešlape.
Kcko
Profil
TomášK
Ja vim, ale nejde mi zadny muj web a tudiz asi delam podle Chamurappiho moc komplikovane weby :))))))

Chamurappi
Presnejsi definice by nebyla? Rad bych to mel i na svem webu a neznam pricinu, toho, ze to nefunguje.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Kcko:
Presnejsi definice by nebyla?
Nebyla. Ale zajímala by mě také. Bavíme se o www.rjwebdesign.net? Tam se problém projevuje jen v Mozille, nikoliv v Exploreru.

Zkoušej odmazávat. Ve Firebugu vidím, že máš stylopisy přilinkované v <body> (poněvadž Lightbox vepisuje do kódu <div>y, kvůli nim se automaticky zavře <head> a otevře <body>). Pochybuji, že to bude příčina, ale stejně bych na tvém místě zkusil vyhodit ten Lightbox.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0