Autor Zpráva
Laguna
Profil
Zdravim,
už jsem pročetl docela dost o klíčových slovech, ale všude jen o tom kolik, jak dlouhé, proč taková a proč ne maková.Nikde jsem se ale nedočetl to co nevim.
Kam klíčová slova vložit??Do HTML hlavičky??Do tagu <title>??
Jak má vlastně vypadat kod pro klíčová slova??A co odkaz který nejspíš kod musí obsahovat??<a href ????.....="http://............."
Díky za pomoc.
Jozin
Profil *
Ahoj,

já jsem vždycky teda dával klíčová slova do meta tagu konkrétně keywords ... pokud toto budeš hledat určitě najdeš. Pokud jde například o odkaz s atributem title tak to je 1. atribut, který se má používat vždy a 2. je to spíš SEO než keywords...
Snad jsem ti pomohl.

čauko,
Jozin
Laguna
Profil
Tak jsem prošel dalším čtením a už nevim vůbec nic.
Poslední věcí co jsem se dozveděl je to, že nejdůležitější vyhledavače seznam a google klíčová slova ignorují.
Co mám potom udělat pro to aby při hledaném výrazu třeba na seznamu se vyhledal i můj web.Samozřejmě že k tomu přispívá i návštěvnost a ostatní, ale alespon to že se někde na tej poslední stránce výsledku zobrazil.
Laguna
Profil
Napsal bych teda třeba tohle:

<html>
<head>
<meta name="keywords" content="klíčové slovo, další, další, ....">
<head>
<html>

Ale jakej to má tedy význam s ohledem na to co jsem přečetl a napsal výše, že vyhledavače klíčová slova ignorují.
Jinak i kdyby to platné něco bylo, tak předpokládám že umístění v indexu to bude pro celý web a na určitej stránce jen pro stránku.
nightfish
Profil
Laguna
nastuduj si
http://seo.jasminka.cz/
http://vyhledavace.info/seo-faq/
(v tomto pořadí)
H13
Profil
V SEO se moc nevyznám, ale co takhle klíčová slova zvýraznit v obsahu, např.:

klíčové slovo: tvorba webu, Nějaký webový tvůrce, s.r.o.


<body>
<h1>Nějaký webový tvůrce, s.r.o.</h1>
<h2>Tvorba webu</h2>
<p>Naše společnost <strong>Nějaký webový tvůrce, s.r.o.</strong> se zabývá <strong>tvorbou webu</strong></p>
</body>
Laguna
Profil
H13
To mi ale právě neřeší to že klíčové slova jsou ignorované.Pak třeba místo keywords dát description, ale to nejspíš mohu nahradit<h> nadpisama.
nightfish
Kouknu se....
Jozin
Profil *
Ahoj,
původně jsem nepochopil, že myslíš jako SEO. Myslel jsem, že jen nevíš kam napsat klíčová slova. Pokud já vím, tak například google vyhledává v nadpisech a podnadpisech a podobně (dává jim nějakou váhu), takže vhodně volit nadpisi a obnovovat hlavní stránku by ti mělo obstarat vysoké umístění ve vyhledávači s určitým názvem. Je to jen můj názor a to s tím googlem se jen domnívám.

čauko.
Jozin
Laguna
Profil
No tak pořád pročítám a jestli chápu dobře tak klíčová slova mohu vynechat.
Při testu vyhledávání vlastního webu googlem mi to fungovalo.Na druhou stranu netušim proč mi to najde slovo v textu a nadpis který je podstatnější nenajde(možná teprve krátká doba pro indikaci)
Takže když to zhrnu, tak dúležité jsou nadpisy popřípadě meta description ,zpětné odkazy z ostatních vebů a zapsání do katalogů.

A co se nadpisu týče:Vim že jsou nadpisy h1 - h6, ale funguje jako nadpis i samotné <h>??nebo se může použít třeba <h3> a nějak zrušit tučnost nadpisu.??
panther
Profil
Laguna
ale funguje jako nadpis i samotné <h>?
Neexistuje, odpověděl sis sám - „Vim že jsou nadpisy h1 - h6

a nějak zrušit tučnost nadpisu.?
Ano, to lze. Nadpis lze samozřejmě stejně, jako cokoliv jiného, stylovat:
font-weight: normal;
Laguna
Profil
panther
Je to prvních pár hodin dnešního večera co zjištuji více o těchto věcech.Takže jsem rád za každej kousek co mi kdo písnete.Co se tedy týče toho co jsem psal.
No tak pořád pročítám a jestli chápu dobře tak klíčová slova mohu vynechat.
Při testu vyhledávání vlastního webu googlem mi to fungovalo.Na druhou stranu netušim proč mi to najde slovo v textu a nadpis který je podstatnější nenajde(možná teprve krátká doba pro indikaci)
Takže když to zhrnu, tak dúležité jsou nadpisy popřípadě meta description ,zpětné odkazy z ostatních vebů a zapsání do katalogů.


A dále že místo klíčových slov mohu přímo v textu určité důležité slovo dát do třeba <h3 font-weight: normal>SLOVO</h3>
což mi bude užitečnější jako funkce nadpisu více než keywords.Je tomu tak??
panther
Profil
Laguna
<h3 font-weight: normal>SLOVO</h3>
<h3 style="font-weight: normal">Nadpis</h3> 

což mi bude užitečnější jako funkce nadpisu více než keywords
Tag h1-h6 je nadpis, proto by měl být vázán na obsah pod ním. To ovšem nevylučuje užití některého klíčového slova, ba naopak, je to žádoucí.
Laguna
Profil
panther
Jo jasně právě jsem to zkoušel.Samotného mi ale napadlo jen pouze zápis v css

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0