Autor Zpráva
Daneczekk
Profil
Ahoj, sestavil jsem si stránku pomocí include, s tím, že se mi do středu includuje volaný soubor. To funguje, jenže bych potřeboval, aby se mi na hlavní stránce zobrazil nějaký soubor (třeba welcome.html), ale když se bude incldovat další, tak prostě "zmizel". Zkoušel jsem else, ale ten se pořád "cpe" pod includovaný soubor. Prosím, spěchá.
Radek9
Profil
<?php
    $page=$_GET["page"];
    $dir="url/";
    $uvodni="uvod.php";
   if ($page) {
    if (file_exists($dir.$page.".php"))
        include($dir.$page.".php");
        else { include $dir."404.php"; }
    }
    else {                            
    include  ($dir.$uvodni);
   }
?>

Daneczekk
Profil
Prosím mohl by jste to trochu přesněji popsat?
Abych to mohl vložit do svého kódu.
<?
$stranka = $_GET['stranka'];
$nazev = $_GET['nazev'];
$akce = $_GET['akce'];
$co = $_GET['co'];

if ($stranka == "kontakt") {include "vedeni-portalu.html";}
if (($stranka == "kontakt") && ($co == "redaktori")) {include "redaktori.html";}
if (($stranka == "kontakt") && ($co == "icq-liga")) {include "icq-liga.html";}
if (($stranka == "kontakt") && ($co == "counter-strike")) {include "counter-strike.html";}
if ($stranka == "chat") {include "chat.html";}
if ($stranka == "registrace") {include "registrace.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "zoopaloola") && ($co == "ceny")) {include "ligy/zoopaloola/ceny.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "zoopaloola") && ($co == "naplanovanezapasy")) {include "ligy/zoopaloola/naplanovane.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "zoopaloola") && ($co == "vysledky")) {include "ligy/zoopaloola/vysledky.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "zoopaloola") && ($co == "tabulka")) {include "ligy/zoopaloola/tabulka.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "zoopaloola") && ($co == "pravidla")) {include "ligy/zoopaloola/pravidla.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "pool") && ($co == "ceny")) {include "ligy/pool/ceny.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "pool") && ($co == "naplanovane")) {include "ligy/pool/naplanovane.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "pool") && ($co == "vysledky")) {include "ligy/pool/vysledky.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "pool") && ($co == "tabulka")) {include "ligy/pool/tabulka.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "pool") && ($co == "pravidla")) {include "ligy/pool/pravidla.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "slide-a-lama") && ($co == "ceny")) {include "ligy/slide-a-lama/ceny.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "slide-a-lama") && ($co == "naplanovane")) {include "ligy/slide-a-lama/naplanovane.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "slide-a-lama") && ($co == "vysledky")) {include "ligy/slide-a-lama/vysledky.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "slide-a-lama") && ($co == "tabulka")) {include "ligy/slide-a-lama/tabulka.html";}
if (($stranka == "liga") && ($nazev == "slide-a-lama") && ($co == "pravidla")) {include "ligy/slide-a-lama/pravidla.html";}

?>
Daneczekk
Profil
Už jsem to vyřešil, první include -
if
, ostatní -
elseif
, poslední -
else
.
fuckin
Profil
rika ti neco case (switch) ?
Daniel01
Profil
OMG...
Switch 1(česky)
Switch 2

"Moje" řešení zabere 5 minut, tvoje 25 minut... A troufal bych si říct, že tvoje řešení zapotí server mnohem víc :)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0