Autor Zpráva
slovakCZ
Profil
Dobry den, chtel jsem se zeptat, kde by mohl byt problem... mam seznam UL LI a LI mam nastaveny nejaky background (jako podtrzeni)... pri nacteni stranky se to vubec nezobrazi, kdyz ovse sescroluju na spodek stranky a zase nahoru tak se podtrzeni zobrazi (tedy pozadi)... ovse ne u prvni polozky seznamu... pri rychlem sescrolovani dolu a nahoru tak se pozadi zobrazi pouzde u nekterych polozek... nevite co by se s tim dalo delat? aby to neblblo???

zde je odkaz:
http://dtd.studior.cz/
Plaváček
Profil
slovakCZ

Tipnul bych to na nějaký projev Peekaboo bugu, více zde http://ie-brouci.dero.name/peekaboo.html

Mimochodem - proč podtrháváš texty, které nejsou odkazy?
slovakCZ
Profil
diky za info, proct si to..

podtrhavam to proto, ze to tak grafik vytvoril... normalne bych to podtrhnul pomoci border-bottom: 1px solid #barva; ovsem to podtrzeni je doubarve... tedz podtryeni ma nahore svetle modrou barvu a pod ni ma o stejne tloustce (tedy 1px) barvu bilou.... nejde to tedy vyresit pomoci borderu.... proto to resim pomoci background
Bubák
Profil
slovakCZ
Plaváček pravděpodobně má na mysli obyčejně podtržené h4:
#obsah .clanek_center h4{
	margin:0px 0px 0px 0px;
	color:#0f4d7e;
	font-size:16px;
	text-decoration:underline;
}
Axamith
Profil
[#3]podtrhavam to proto, ze to tak grafik vytvoril... Když ti grafik navrhne kudrlinky, tak je tam taky dáš ? Grafik musí úzce spolupracovat s kodérem a měl by znát zákonitosti webdesignu. Podtržený text vyzývá ke kliknutí, říká, že je to odkaz. Jsou i jiné možnosti, jak text zvýraznit, podtrhávání si šetři na odkazy. Takto "přikrášlený" web mate návštěvníky a je složitý na orientaci.
slovakCZ
Profil
Bubák
ano, toto je take moznost, ovsem udela to pod textem lajnu 1px (a ted si nejsem jisty, ale myslim ze to lajnu udela jen v delce textu... v pipade ze potrebuju aby tato lajna dosahovala napr az 5px od praveho okraje tak to timto nedocilim, pouze tim borderem...) ovsem i tak muzu docilit podtrzeni pouze jednou barvou, tedy neni mozne to podrthnout takto:
podtrzeni 2px rozlozene na:
1px modna barva
1px bila barva
Bubák
Profil
Já bych to v tomto případě neviděl na chybu grafika, ale kódéra, myslím si, že v nadpise měl být odkaz vedoucí na stejnou stránku, jako nepodtržené odkazy "Detail knihy".
slovakCZ
Profil
Já bych to v tomto případě neviděl na chybu grafika, ale kódéra, myslím si, že v nadpise měl být odkaz vedoucí na stejnou stránku, jako nepodtržené odkazy "Detail knihy".
jj to je dodelane, ale jeste to tam neni na ftp nandane, to ted zas tak neresim, to je drobnost.. jde mi o to leve menu, ktere v IE6 blbne..

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0