Autor Zpráva
Michal Šobr
Profil
Potřebuju udělat animaci ze tří obrázků, aby se po 20s prolnuly, zkoušel sem to v CorelRAVE, ale tam se nějak nedařilo udělat plynulej přechod. Nevítě někdo jak co nejrychlejc na to?
don jebot
Profil
ak to chces dat na net mozes to spravit aj pomocou jquerry iba zadas obrazky a jquerry ti to uz spavy same ..
4li3n
Profil
animance tri obrazku? nahod treba photoshop a udelej si jeden animovanej gif :-) jak udelat animovany gif pogooglis v pohode :-)
4li3n
Profil
Jinak ti asi neporadim :-)
embee
Profil
flash
Michal Šobr
Profil
ve flashi se mi to nechce dělat protože ho pořádně neumim, takže by to bylo na dlouho:-) photoshop mě nenapad, takže ho zkusim, jinak udělal jsem jeden animovanej gif, akorát sem měl v to CorelRAVE problémy s tima přechodama, pořád byl ten přechod moc ostrej. Ale dík :-)
iru
Profil
SWF 'n Slide Pro toto je jednoduchý a dobrý prográmek, velmi rychle je jednoduchá animace hotová... jen už nevím, odkud ho mám, zkus vygooglit...

tak například vypadá výsledek: http://www.staing.cz/
ctverecek
Profil
Doporučuji tuhle stránku http://www.dynamicdrive.com/dynamicindex14/fadeinslideshow.htm je to jednoduchy JS, kde do pole pouze napises cesty k obrazkum. V HTML si pak nastavis dobu prolinani apod. Taky jsem to tenhle tyden resil a vysledek vypada takto: www.vyslystav.cz v pravem hornim rohu se v tom logu meni obrazky ;-)
Michal Šobr
Profil
jo, dík moc, použil sem ten Ultimate Fade-in slideshow (v1.51) a sem naprosto spokojen :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0