Autor Zpráva
Sylar
Profil
Zdravím,
potřeboval bych získat jednu doménu ihned po jejím uvolnění. byla moje ale nestihl jsem za ní včas zaplatit prodloužení a je tedka v karanténě. Za párdnů končí a nerad bych aby mi jí někdo vyfoukl. Neznáte nějaký program, který by mi ji zaregistroval ihned po jejím uvolnění ? nebo jiný způsob jak to udělat ?
iru
Profil
přece když je v karanténě a je tvoje, tak stačí jen zaplatit, ta karanténa je proto, aby to ten, kdo to prošvihnul měl ještě šanci na prodloužení...
Sylar
Profil
iru
jj to je sice pravda ale za to prodloužení domény v karanténě chtějí necelý 2000 ... to za doménu fakt dávat nebudu ... takovej love nejsem ... licháři
iru
Profil
aha, tak to nevím...:-((
4li3n
Profil
Tak snad vis kdy vyprsi, tak to hned potom regni :-) kdyz to chces hned, tak musis stejne platit kartou, protoze prevodem to trva dlouho a do te doby nez dane spolecnosti dojdou penize na ucet, ji nekdo muze zaplatit kartou a stejne budes bez ni :-) rada: vezmi 2000 a zaplat :-)
Sylar
Profil
4li3n
nn jsem domluvený s kamarádem, registrátorem, ten ji dokáže mít ihned po jejím uvolnění ... problém je v tom že datum znám ale ne přesný čas ... domény jsou uvolňovány "někdy" v průběhu toho dne ...
díky za radu ale opravdu nemám 2000 za doménu ... a nebudu těmhle birokratům platit takový nekřesťanský peníze za pár kliků myší ... proto se snažím najít alternativní způsob ...
tiso
Profil
Sylar - hold, keď si nestrážiš takéto veci, tak sa potom nečuduj...
Sylar
Profil
tiso
ano sem naštvanej sám na sebe no ... celá věc je trochu komplikovanější, měnil jsem registrátory a navíc jsem myslel ... a jak to potom dopadá ... mno nic ... opravdu nikdo nezná žádnou utilitku ?
keeehi
Profil
A co si to naprogramovat. (snad by to šlo)
tímto
$htm = file_get_contents(www.example.com); // vložíš požadovanou adresu

si php stáhne zdrojoý kód stránky, pak už v něm jen vyhledáš např "Stránka je v karanténě", pokud se tento řetězec najde, script skončí, pokud se nenajde, script odešle email (funkce mail();). to jak si zjistíš, že ti přišel email, je už na tobě (poštovní klienti anapř ukazují bublinu, že přišel nový email). Pokud jsi u O2 můžeš email odeslat na +420xxxyyyyyy@sms.eurotel.cz a přijde ti jako SMS. Jde to i u jiných operátorů, avšak přesný postup neznám.

No a ten script pomocí cronu budeš pravidelně spouštět.
Pokud nemáš někde jinde cron, můžeš použít ic.cz - je tam cron a funguje i funkce file_get_contents();
grimword
Profil
blbost, existuje služba, která automaticky kontroluje přístupnost k registraci

osobně mám dostupné dva tarify, jeden kdy kontrola probíhá každou minutu, jeden kdy probíhá každou sekundu

a nejlepší fakt? když jsem si naposled zaplatil za sekundovou kontrolu, tak jsem ji stejně nedostal, někdo měl větší štěstí

pokud je doména alespoň trochu solidní nebo má ranky, s ruční registrací nemáš šanci
f
Profil *
A co si to naprogramovat.
ma to jeden podstatny hacek, domena muze dal existovat, ale obsah nebo dns zaznam ne... Je nutne kontrolovat primo whois.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0