Autor Zpráva
SMO
Profil
Používám ve svém blogu Highslide JS a SimpleViewer v jednom článku. Vše funguje jak má. Pokud jsou ale objekty blízko sebe je flash galerie vždy navrchu, jak je vidět na obrázku. Myslím, že by bylo lepší, kdyby tomu bylo obráceně. Nevíte někto jak na to?
fuckin
Profil
mas blbe nastavene styly css.
unit353
Profil *
podle mě to není v css ale v parametrech toho flash objektu.
Zkus mu přidat tohle: <param value="transparent" name="wmode"/> a <embed ... wmode="transparent" ... />
SMO
Profil
To by možná fungovalo, ale ne v mém případě. Flash galerii SimpleViewer vkládám do článku pomocíi iframe. V samotném html, který je použitý v iframe je flash objekt vložený pomocí JavaScripru a to takto:

<script type="text/javascript" src="swfobject.js"></script>

<script type="text/javascript">
  var fo = new SWFObject("viewer.swf", "viewer", "100%", "100%", "8", "#FFFFFF");
  fo.write("flashcontent");	
</script>

Nebo by to šlo i jinak?
SMO
Profil
Všiml jsem si, že se to děje i v kombinaci s videem na YouTube. Tak jsem dal na Tvoji radu a pomohlo to. :-) Výsledek je vidět na obrázku:
Tak moc děkuji, ale problém jedna se mi zatím nepodařilo vyřešit. :-(
unit353
Profil *
I když ten flash generuješ přes javascript, tak určitě máš možnost vložit různé parametry fo.addVariable(). Nevím ale jestli bude mít vliv, že to není v jedné stránce. Takhle se v podstatě ovlivňují dvě stránky (kvůli iframe) a netuším jestli wmode=transparent pomůže. Jaký je vůbec důvod toho iframe, když tam je jen ten flash?
SMO
Profil
OK, zkusím to předělat bez iframe ... s tím parametrem fo.addVariable() a wmode=transparent.

Iframe jsem zvolil proto, že odpadne hromadu dalších nastavování ve WP. V HTML jsou definované styly, JSka apod v hlavičce. Proto do članku pouze vložím jednoduchy řadek s iframe s parametrem HTML stránky.
SMO
Profil
Super, díky moc za radu "353 Junyte". Jediné co stačilo, je přidat řádku:
fo.addParam('wmode', 'transparent');

Funguje to i stím iframe. Výsledek je vidět na obrázku:

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0