Autor Zpráva
Shader
Profil
Ahoj, nevíte někdo jaký mám vytvořit skript abych mohl měnit údaje v databázi?
valecekm
Profil
co takhle skusit google hm?

zde
Werewolf
Profil
valecekm:
Pomalu, ale jistě mi čím dál víc připomínáš petu.

Edit: Omlouvám se za ten offtopic.
valecekm
Profil
Werewolf

Nevim jestli to ma byt nejaka narazka a nebo nevim co. Asi jiste vis ze bysme nemeli do fora psat svoje pocit a dalsi takove osobni veci, ktere sem nepatri a ja to budu tedka muset zase porusit.

Ale podle mne uzivatel Shader to stim googlem asi ani neskusil. Nevycitam mu ze je zacatecnik. Kazdej sme byli, ale posledni dobou se mi zda, ze na tomto foru se to temito tematy doslova hltiiii, a jak ma clovek potom na tento dotaz reagovat. Kdyby se Shader skusil kouknout na google, a skusit tam neco vytukat, tak by urcite dostal odpoved drive, nez tady na forum, kde se potom stejne ani nedostane, protoze si to potom uz najde sam a zbytecne zde bylo zalozene nove teda, ktere tu bylo rozebirano xkrat. Nebo stacilo napriklad hledat tady na diskuzi ve vyhledavani.

Omlouvam se moderatorum fora, ze rozvadim tuto reakci, ale uz mi to nedalo.
iru
Profil
valecekm:

Jenže někdy je těžké svůj problém pojmenovat, člověk neví pod čím to má hledat, jakou frázi zadat, viz můj příspěvek "vytváření vzorů", zkoušela jsem googlit jak dlouho a nic nemůžu najít, nemusí mi tu někdo psát kompletní skript (sice by to bylo bezva), ale jsem vděčná když mě někdo "nakopne" nasměruje kde mám hledat, nebo navede na co se mám zaměřit (např. které funkce použít atd...)

Moderátor Chamurappi: Jen tip pro příště - pokud budeš chtít na někoho reagovat, stačí klepnout na jeho jméno v levém sloupečku. Samo se překopíruje do políčka pro vpisování textu příspěvku.

Není třeba citovat celé příspěvky. Pokud budeš chtít na něco konkrétně reagovat, stačí tuto část označit myší a vpravo klepnout na Citovat. Bude to vypadat podobně jako příspěvek kolegy Chamurappiho, který to provedl správně.

Tvůj způsob, kdy sem cituješ celé příspěvky, jen (s ohledem na množství citovaného textu) znepřehledňuje celou diskusi. Tak to jen pro příště.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Shadera:
To je opravdu mizerná otázka. Moc obecná. Nastuduj si nějaké návody a vrať se sem, až budeš mít konkrétní problém, nad kterým má smysl přemýšlet.


Reaguji na valecekma:
Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Odkaz na Google není optimální odpověď, protože to je jen vyhledávač.

Nevim jestli to ma byt nejaka narazka a nebo nevim co.
Zde.
valecekm
Profil
Chamurappi

„Nevim jestli to ma byt nejaka narazka a nebo nevim co.“ ...v tomto případě se za tohle omlouvám, ale peta bohužel nejsem.
Samozřejmně, Google je jen vyhledávač, ale lidi raděj pohodlně napíší sem a pak to stejně dopadne jak sem napsal předtím, než aby se sami nejdřív skusili někde kouknout a sami vynaložili aspoň nějake své úsilí(minimální). Potom se Vám fórum plní spoustou takových témat, které o žádném konkrétním problému nevypovídají. A přitom tu jsou již hotové náápovědy a zodpovězené otááázky hned na první stránce, jenže to by se někdo musel snažit se tam aspoň kouknout. :-(
iru
Profil
Chamurappi

dík, polepším se:-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0