Autor Zpráva
ghostrider
Profil
Dobrý den,
hostuju u www.cz-hosting.com a musím bohužel napsat, že to je nejhorší webhosting se kterym jsem se setkal.
Chci zrušit hosting, ale doménu si nechat, ale nevím jak na to. Po 6.měsících urgování se konečně vyjádřili s dobropisem u kterýho je částka směšná, ale nebudu řešit částky, ale zajímá mně jak přejít se svou doménou na jinej webhosting. Vím, že spousta webhostingů to nabízí zdarma, ale já chci přejít na hosting kde si to musim ošéfovat sám.

Podělím se sváma o svou zkušenost se zmíněným hostingem:
01. Na maily mi nereagujou
02. Nefunguje FTP
03. SQL hesla k databázi jsou neplatná

Několikrát jsem žádal o zaslání aktuálních, ale bez reakce. Musel jsem 6. měsíců urgovat aby mi vrátili peníze a zrušili hosting.
Ted se konečně ozvali s dobropisem na pouhých 160,-Kč. Nic nefunguje jak má, ale peníze si rádi nechávají, tak pozor na ně.

To byla má zkušenost, ale hlavně chci vyřešit změnu hostingu pod mou doménou a nevím jak. Prosím poraďte mi někdo. Děkuju
valecekm
Profil
ghostrider
Zdravim. Tim osefovat sam nevim jak myslis. Chces si sam nastavit DNS zaznamy, nebo jen pripadne jmeneservery? No neni problem, kdyz se dohodnes se stavajicim poskytovatelem a s budoucim, tak by nemel byt problem, ale nechal bych to spise na nich at to zaridi sami ;-). Proste napis novemu poskytovateli hostingu, ze chces k nemu prejit a vcem je problem, a myslim si, ze on uz te rad a mile sevsim seznami a poradi ti. :-). Samo domenu muzes mit registrovanou u nekoho jinyho a hosting u nekoho jineho taky. neni pravidlem ze bys musel mit vsechno na jedne kope. JA mam hosting na jednom nejmenovanym :-) a domenu u registrovanou u forpsi. ALe pokud si to chces nastavit sam, tak by ses bohuzel musel dostat do administrace, kde mas zaregistrovanou domenu a tam budto nastavit jen jmene servery(vetsinou to myslim staci) a nebo nastavit kazdej DNS zaznam zvlast, ovsem tam uz si zakaznik resi problemi sam z nefunkcnosti domeny.

Kdyz tak nadtim tedka premejslim????? Nemel sem se i ja na zacaktu roku nekam prestehovat. Hups :-D.
valecekm
Profil
Pokud to novej poskytovatel hostingu za tebe vyresi vsechno sam(nekdy jsou i tak ochotni ze presunou celej web, ale to jen ve vyjmecnych pripadech :-D ), tak si potom staci na nove ftpko nahrat obsah webu a stejnej obsah nechat i na starem. Uz tedka nevim jak to delaji, ale proste se to potom prepne auto po nejakem nastavenem case nebo co, takze uzivatele(navstevy webu) ani vlastne nepoznaj, ze byla provedena zmena hostingu), ale to musis mit nahrane stejne soubory vcetne databaze jak tam, tak na novim.
ghostrider
Profil
Dekuju za tip :-) Bohuzel nevim jestli se snima dohodnu :-( Je tam snima blba rec.
valecekm
Profil
ghostrider
Divej. Dohodnout nedohodnout. Jestlize prechazis na jinej hosting, tak ti to ze zakona musi umoznit at chteji nebo ne. Je to jako kdyby ti nekdo zakazoval aby ses prestehoval jenom z vlastniho ********* uvazeni. To je preci nahlavu ne? Nikdo ti v tom nemuze branit. Jestli mas domenu registrovanou unich a neumozni ti pristup k ni do administrace nebo prechod pod jineho poskytovatele, tak se dovolavej co nejvis a uvidis jak potom budou piskat.
nightrider
Profil
jj :-)
ghostrider
Profil
"valecekm"
Máš recht :) Pokusim se podobrém a když to nepůjde, tak to vezmu ČOI a i výš. Snad to nebude zapotřebí. Děkuju všem za rady a tím zamikám téma.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0