Autor Zpráva
Brzda
Profil *
Cau, delam webovky, provizorni adresa: testovaci-web.kvalitne.cz. V sekci nabidka naradi, je rozklikavaci menu. A ted muj dotaz, jak udelat aby menu zustalo otevrene, ikdyz vyberu nejakou podpolozku v tom rozkliknutem menu? Vzdycky mi totiz zmizi a rozkliknute menu se zavre.

Moderátor Str4wberry: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou.
Str4wberry
Nestačilo by na příslušné stránce nepřidávat třídu „submenu“ vnořenému seznamu, která zajišťuje jeho neviditelnost?
Brzda
Profil *
kdyz oddelam to ,,submenu" tak pri najeti stranky je to menu cele rozkliknute aniz bych na to klikal, ja ho bohuzel potrebuju aby pri prvnim najeti stranky bylo schovane a az na to kliknu tak se rozbalilo a po vybrani polozky z toho rozbaleneho menu zustalo porad rozkliknute, proste aby se neschovalo. :-)
Str4wberry
Proto také odebereš tu třídu jen na stranách, kde to chceš mít rozbalené.
Brzda
Profil *
nj, ale já mám to menu includovane do stránek pomocí php, takže když to smažu, smaže se to u všech, to bych musel do každe stránky menu napsat zvlášť, to se mi moc nechce, protože pokud budu chtít něco změnit, budu muset měnit všechny odkazy.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: