Autor Zpráva
Stroomik
Profil *
Snazim sa spravit na svojej stranke http://stroomik.mikrobus.sk hornu obrazkovu odkazovu listu. Potrebujem aby sa obrazky trosicku zmenili ked na to clovek pride (ukazat blbym ze je to odkaz). Explorer som vyriesil filtrom, Mozillu som chcel cez moz-opacity. Problem je v tom, ze pri prechadzani na obrazok je tam velmi neprijemny prechod. V Exploreri je prechod uplne hladky. Vie niekto ako to osetrit?
Yuhů
Profil
> pri prechadzani na obrazok je tam velmi neprijemny prechod.

podle mě tam v Mozille není přechod vůbec žádný. Nějak to nefunguje.

Spíš bych řekl, že to tam teďko není. Zkopíruj tu chybu na nějakou jinou adresu, když ji neuvidíme, nemůžeme pomoci. A ten kód je taky dost nepřehledný, možná by stačila ukázka kódu sem.
Fred
Profil
Určitě tam vůbec není

.img-map a, .img-map a:link, .img-map a:visited, .img-map a:active {
border: solid black 0;
font-weight: 700;
color: black;
filter: alpha(opacity=85);/*tohle tu bylo*/
/*tohle přidej*/
-moz-opacity:0.85;-khtml-opacity:0.85;filter:progid:DXImageTransform.M icrosoft.Alpha(Opacity=85,Style=0);

background: none;
}
.img-map a:hover {
color: maroon;
filter: alpha(opacity=100);/*tohle tu bylo*/
background: none;
/*tohle přidej*/
-moz-opacity:1;-khtml-opacity:1;filter:progid:DXImageTransform.Microso ft.Alpha(Opacity=100,Style=0);

}
Stroomik
Profil *
Diky ze sa starate :-)
Vazne, po tom ako to robilo som to zo stylov zmazal.. Preto ste to tam nikde nenasli. Teraz som to tam pridal znovu. Ale posudte sami...
Fred: okrem toho filtru som to tam dal, dik za tip pre konqueror...
Yuhů
Profil
no, nevím, čím to je. Možná je to problikávání opravdu kvůli aplikaci té průhlednosti, ale pokusně bych zkusil odmazat třeba tohle:

onMouseOver='hobbies()' onMouseOut='hobbies()'

a koukal bych, jestli to nezmizí.
Stroomik
Profil *
Na radu Yuhua som zmazal tie funkcie (pre prve 4 odkazy). Situacia sa pri nich o nieco zlepsila, ale stejne to preblikavanie ostalo, aj ked je slabsie. Necham zatial stranku v takom stave ako je, keby sa na to chcel niekto pozriet.
Yuhů
Profil
hm, nevím. Prostě to bliká. Renderovací jádro Mozilly není bezchybné a s touhle možností asi ani nepočítá. Nevím, co s tím.
Stroomik
Profil *
Ja sa na to potom vykaslem. Ked to bude niekomu tak preblikavat tak ma ako admina zabije :-) Vypol som to teraz. Ak sa na to bude chciet niekto pozriet, nech mi napise maila (je na mojej stranke).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0