Autor Zpráva
honza123456789
Profil *
Potřeboval bych udělat na web jednoduchý kalendář s událostmi uloženými v MySQL. Měl by podporovat i události na více dnů. Podobný tomuto kalendáři: http://www.weblight.cz/kalendar.php
Děkuji za pomoc
Jozin
Profil *
Ahoj,

promiň, ale pokud čtu správně ty nechceš poradit jak to udělat, ty chceš, aby to prostě někdo udělal za tebe?

Pokud chceš poradit tak PHP a MySQL. Není to moc složitý script teď cca měsíc zptázky jsem ho psal.

Můj postup byl takovýto:

1) Výpis dnů v měsíci do tabulky, aby odpovídaly dnům (tzn. když má být 1. den středa tak, aby to začínalo u třetí buňky.
2) Možnost přehazování roků a měsíců. (prostě odkaz další rok, další měsíc apod.)
3) Spojení s databází. (podmínka. pokud souhlasí měsíc rok a den, tak se z čísla stane odkaz odkazující na stránku [s target blank], kde se otevře databáze a přečte příslušná novinka)
4) Editace. (udělal jsem si formulář na přidávání ubírání a upravování)

Jednoduše téměř bez námahy - není tam co vymýšlet v PHP máš přímo funkce, které ti to udělají samy a ty uděláš jen pár úprav.

Doufám, že ti to takto stačilo,
Jozin.
honza123456789
Profil *
Nechtěl jsem to udělat jen mě nenapadlo jak vkládat ty odkazy. Díky za pomoc teď už je to v pohodě.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0