Autor Zpráva
drvaca
Profil
Neexistuje nějakej kód, jakoby text na kterej by se kliklo, a otevřelo by se hledací pole (jako je F3) ?
Pokud ne, nemůžu udělat takový hledací formulář na stránce? Ale prostě takovej jako e to F3 , je to estránka taže můžu použít maximálně html.
Jozin
Profil *
Ahoj,

bohužel tě zklamu, ale pouze v HTML se vyhledávání ať už fulltextové, nebo jakékoli jiné, udělat nedá. Vyhledávání jsem dělal v PHP, ale dá se i například v AJAX.

Pokud by si chtěl udělat po klepnutí to vyhledávání jen v HTML tak možná dejme tomu jsme na clanek.htm tak odkaz na clanek-hledani.htm, ale potom máš dva problémy, musel by si to dávat jako druhou stránku každého článku a stejně by si musel někam napsat vyhledávání v PHP či AJAX, nebo v něčem jiném ;).

Moc jsem ti nepomohl, ale pokud to myslíš se stránkama vážně, tak přestaň dělat na estrankach běž na ic.cz nebo wz.cz a piš sistránky sám. Až se naučíš HTML a CSS tak začni Javascript a PHP (+ MySQL) a pak už nebudeš mít problém s tím jako teď.

Teď si tak říkám, pokud si děláš stránky na estranky, tak asi moc tvořit stránky neumíš tzn. neuměl by si to nascriptovat ;). Takže platí předešlý odstavec ;).

Čauko,
Jozin
Mistr
Profil
drvaca
Nevyhovovalo by Ti něco ze stránky o vyhledávání na serveru Jak psát web?
drvaca
Profil
Nevyhovovalo by Ti něco ze stránky o vyhledávání na serveru Jak psát web?
Mistře bohužel ne
No budu to muset dát pryč z eStránek . . .

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0