Autor Zpráva
Argonisius
Profil
Nevím, jestli to sem patří, ale opravdu nevím, do jaké rubriky bych tento dotaz zařadil.
Chtěl bych tip na nějaký web poskytující zdarma a bez reklamy guestbooky. Už mě totiž štve reklama u Blueboardu. Díky.
Joker
Profil
Argonisius:
Vyrobit si vlastní trvá chvilku... na webu se povaluje tuna návodů.
Argonisius
Profil
No jo, ale když si ho vytvořím podle návodu, tak nebude mít pokročilejší funkce...
Argonisius
Profil
A nevíte o nějakém počítadle (bez odkazu na poskytovatele, reklamy)? Klidně i textové, statistika přínosem. Díky.
Joker
Profil
Argonisius:
No jo, ale když si ho vytvořím podle návodu, tak nebude mít pokročilejší funkce...
O pokročilých funkcích ale nebyla řeč... podmínky byly dané jako "Guestbook zdarma a bez reklamy".
Jaké pokročilé funkce má tedy mít?

A nevíte o nějakém počítadle (bez odkazu na poskytovatele, reklamy)? Klidně i textové, statistika přínosem. Díky.
Google má nějaké analytické nástroje pro weby... nezkoušel jsem.
Hostingy mívají nějaké serverové statistiky (obvykle awstats), alespoň ty placené a skrytě placené (jako třeba hosting-zdarma)
Argonisius
Profil
Pokročilé funkce: mazání (případně úprava příspěvků), smajlíci, přispívání pouze pro chráněná jména Díky.
Radek9
Profil
Ehm, to nejsou speciální funkce. To jsou běžné funkce guestbooku. Koukni třeba na: http://firstpage.profitux.cz/?page=download
janick
Profil
Pokročilé funkce: mazání (případně úprava příspěvků), smajlíci, přispívání pouze pro chráněná jména Díky.
Pro to ti stačí základní znalosti html, php, práce s databází a trochu javascriptu. Na smajlíky a formátování textu je dobrý BBcode nebo nějaký wisiwig editor. Já osbně používám TinyMCE.
H13
Profil
Argonisius
Nevím v jaký formě máš svý stránky, ale možná by bylo dobrý, kdyby jsi se podíval po nějakým CMS (redakčním systému), pro který existuje rozšíření - guestbook. Takové rozšíření většinou obsahuje všechny tebou požadované funkce a nemusíš vymýšlet něco co už je vymyšlené

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0