Autor Zpráva
Johnys
Profil
Ahoj,
měl jsem problémy se zarovnání stránky na střed, a doufam že sem to zvládnul ale potřebuji si to ověřit, pač já mám malej monitor tak to mam na středu a tak prosim někdo koukěte se ZDE a řekněte mi jestli to mam na středu.

Děkuju a sorry za otravování :)
Martin87
Profil *
Je to ok.
Johnys
Profil
oki diky moc, žádám o smazání
Radek9
Profil
FF - Ano
IE - Ano, ale je to hodně rozházené
Bubák
Profil
Používáš tabulkový layout, to se nedělá.
V kódu máš zmatky, díval jsem se sice jen na začátek, ale (zjednodušeně) tohle je mazec!
<body>
<div>
<body>
<table>

Proč necentruješ rovnou tabulku?
Johnys
Profil
Bubák,
to víš, sem jen 13letý děcko co se chce naučit weby,a proto se mi šikne jakákoliv pomoc ;)
a díky za radu něco s tim doufam vyvedu
warman
Profil
opera taky ok :)

Jinak to pocasi je docela na nic... bych tam hodil neco k tematu (patrne se jedna o nejakej multiklan), nedoporucuji na web hazet hodiny (v pravo v liste je maj) a nebo to pocasi (pochybuju ze to navstevnika zajima...)
Axamith
Profil
SeaMonkey ( jádro gecko ) ok.
Jinak souhalsím s warman Dávat na web aktuální čas, počasí, hlášky typu : dnes má svátek xxx, jste xxx návštěvník atp. je na nic, to opravdu nikoho nezajímá. Snižuješ tím užitnou hodnotu svého webu, raději tam umísti informace, které jsou tématicky shodné s tématem webu a které jsou i pro běžného návštěvníka přínosem. Jinak ale smekám, co já bych dal za to mít možnost ve 13 letech začít s webem. Když mi bylo 13, tak počítače možná byly na ministerstvu obrany a ve Slušovicích. ( dříve narození pamatují )

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0