Autor Zpráva
juiCZe
Zdravím,

Dodělal jsem právě statický web s jednotným designem, ale pokud v menu přejdu na link ze stránky A na stránku B (menu zůstane, pozadí a všechno ostatní taky, změní se pouze obsah), Tak celá stránka přeblikne (jakoby se znovu načte). Připadá mi to zbytečně, nejsou ty data cachována? Na většině webů se toto neděje.
Jde o čistě statický web, nemám cachování všech dat nějak nastavit?

díky za všechny rady
tiso
Poprosím odkaz na tú stránku.
juiCZe
www.petrchutny.cz
panther
juiCZe
oba stavy obrázku (jak normální, tak hover) si dej do jednoho obrázku. Při hoveru měň jen pozici pozadí.
panther
juiCZe
ještě dodám odkaz, jak by to mohlo vypadat
juiCZe
Na to jsem úplně zapomněl, už jsem to dokonce jednou použil, díky :) Nicméně problémem je zejména to přeblikávání ...
Aleš Janda
juiCZe
Řekl bych, že problémem bude ten flash, který nějakou chviličku trvá než se spustí. Nahraď ho obrázkem nebo textem a je po problému.
DoubleThink
Profil *
přejdu na link ze stránky A na stránku B ... (jakoby se znovu načte)
Protože se opravdu znovu načte. Je to normální, zabránit tomu nejde, bude to záviset na vykreslovacím jádru prohlížeče. Můžeš jedině použít AJAX pro natažení obsahu, pak se zbytek stránky nebude překreslovat.
juiCZe
Taky už jsem zjistil rozdílnost v chování např. safari a firefox. SIFR jsem vzdal, nahradil ho obrázkem nebo jiným fontem. Teď už je to bez blikání...

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: