Autor Zpráva
Aberon
Profil
Ahoj,
Mám možná na první pohled banální otázku. Zajímalo by mně, jak se řeší např. v diskuzích s velkým počtem komentářů automatické
"zahájení nové stránky"? Pro lepší pochopení příklad: http://fotbal.sport.cz/diskuse?id=152562&articleId=/fotbal/reprezentace/154564-nastartujeme-novou-eru-muzstvo-i-ja-slibil-cerstvy-zenac-milan-baros.html&sectionId=39

Díky za odpovědi.
Str4wberry
Profil
Úplně stejně jako zde v diskusi. Prostě se jen zobrazuje posledních X záznamů + odkazy na další strany.
Aberon
Profil
Hm, mohl by jsi mi trochu vic priblizit ten system... i vic do hloubky klidne. Zajima me jak se to vytvori, aby to bylo automaticke. (Kdyz bude treba 30 komentu tak vytvoreni nove stranky kam se budou davat dalsi komenty a po dalsich 30 komentech treti strana a tak dal, aby se nestalo ze na jedne strance bude treba 1000 komentu :-)). Asi v tom bude nejaky php ne?
Jimmy Hayek
Profil
Aberon
Asi v tom bude nejaky php ne?
Veškeré komentáře jsou uloženy v databázích, ze kterých se například přes PHP vypisují. Tam pak záleží na podmínce, kolik jich má být vypsáno atd.

Takže ono není řešeno přes PHP (či jiný jazyk) jen samotné stránkování komentářů, ale veškerý výpis komentářů a dokonce i chod celého webu. :–)
Shadowek
Profil
Nedávno jsem dočetl tento seriál o PHP a vzpomínám si na jeden příklad co by se ti možná hodil http://www.linuxsoft.cz/article.php?id_article=345 je to to co chceš .
Tu je přímo ten script o který se zajímej http://www.linuxsoft.cz/php/examples/ukaz.php?file=39_strankovani
Aberon
Profil
Shadowek: Diky moc, presne to hledam.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0