Autor Zpráva
Bartik
Profil *
zdravim vsechny
poradil by mi prosim nekdo s timto problemem?

mam domeny registrovane u jedne firmy ale prodlouzeni je asi o 60procent drazsi nez bezne u konkurence

muzu si zaplatit prodlouzeni u nekoho jineho, nez tam kde to mam doposud bez nutnosti neco prevadet atd?

dekuji pekne za pomoc
Mistr
Profil
Bartik
Mám tomu rozumět tak, že když budeš chtít jezdit autobusem v Praze, tak se ptáš, zda je možné si nechat prodloužit tramvajenku (legitimaci) v Brně, protože je to tam levnější? Tak si totiž překládám Tvůj dotaz...

Nemáš možnost převodu od stávajícího registrátora k jinému?
Bartik
Profil *
Mistr
Ne, autem taky netankuji jenom tam kde jsem ho koupil, ale tankuji kde je to levnejsi.. tak myslim si ze to stejny neni, jelikoz penize stejne skonci u nic.cz a myslel jsem, ze je jedno komu dam provizi, otazka je jen kolik..no ne?

Moznost prevodu mam, ale co jsem se ptal, tak je to prej strasne slozity ta procedura, nevim, nemam zkusenosti a tak se ptam tady..
Dekuji
Hitman
Profil
Bartik

Musíš si nechat web převést k jné společnosti, (zaplatíš si služby třeba na rok). Převod by měl umožnovat stávající registrátor, zkus se zeptat na podpoře.

//Zase pozdě. Nevím jestli to je složité, ale umožňovat by to měli (nikdy jsem doménu nepřeváděl jinam, takže nevím přesně) zdarma.
Bartik
Profil *
Dekuji vsem za informaci, nakonec jsem se rozhodl prevect vsech 10 domen k firme web4u.cz

Snad delam dobre..

Jeste jednou dekuji

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0