Autor Zpráva
Libik33
Profil *
Zdravim Vás..

na svym webu www.herni.cz jsem spustil referalovou soutěž, kdy je každýmu uživateli vygenerovanej odkaz stylu web.cz/?utm_source=něco .... a já bych chtěl nějak tydle stránky přesměrovávat (kvůli tomu aby nevznikala duplicita) na mojí hlavní stránku ale s tim, aby počítání oný funkce bylo zachováno ....

Je to možné nějak snadno a chytře? Díky moc všem co poradí!!! Libik
Jozin
Profil *
Ahoj,

nejsem si jistý jestli chápu dobře dotaz. Podívejte pokud máte funkci na počítání jako modul tak ji vložte do hlavní stránky... pokud chápu dobře tak přesměrováním chcete zlikvidovat proměnnou utm_source z adresy. To by šlo buď přes databázi nebo soubor nebo cookies. Na hlavní stránce by se tedy ta hodnota načetla přičetlo by se a smazal by se obsah.

pro shrnutí:

- při příchodu se proměnná $_GET[utm_source] někam uloží (databáze, soubor, cookies či session)
- pomocí header se přesměrujete na hlavní stránku, kde je funkce na přičítání
- funkce si přečte uloženou proměnnou a přičte
- uložená proměnná se zničí a máme jedno přičítání hotovo

snad jsem pochopil správně co chceš.

Čauko,
J.
Mesiah
Profil
nebo vynechas ulozeni promenne do sessions, cookies a proste jej prictes do databaze a pak presmerujes :)
ninja
Profil
Libik33: pokud utm_source znamena ze to merite pomoci Google Analytics pres JS, tak to je problém. Můžete buď opravdu do session uložit, přesměrovat a normální stránku a pak vložit "ručně" do skriptu měření, ale lepší bude místo get parametru "?utm_source=..." používat jen lokální kotvu "#utm_source=...", ktera duplicitu nevytváří.
Libik33
Profil *
DÍKY VÁM MOC! Vaše rady mi vážně pomohly a problém jsem už vyřešil, jsem vám dlužníkem

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0