Autor Zpráva
rokka
Profil *
Ahoj,

delam si webovky, koduju je v dreamweaveru, pokud je mam v html a dam je zobrazit tak to skoci na localu na internet a zobrazi mi to stranky. Pokud ale mam stranky v php, tak to nefunguje. Muzete mi dat nejaky navod jak nastavit neco na pocitaci aby to fungovalo. Porad prehravat neco na server je otrava. Dekuji
Taps
Profil
rokka
Doporučuji nainstalovat xamp, wamp nebo podobné balíčky, které ti udělají z lokálního pc server
Mesiah
Profil
na myego(botka)cz mel pan hulan o tom celkem dobre napsany clanek... ucil jsem se z nej, nez jsem presel na linux, ale to je kapitola sama o sobe :D
Bubák
Profil
Mesiah
Myslíš tento článek? Instalace Apache, MySQL a PHP na Windows
Mesiah
Profil
Bubák
hh, jo tak nejak :)
imploder
Profil
pro linux jsem sepsal jak nainstalovat samotný server s PHP a pak přidat i MySQL: http://stonerocket.net/forum/viewtopic.php?f=48&t=15559 (anglicky, snad to nevadí)
Mesiah
Profil
imploder
pekny, ale nevim, jestli je to plně použitelný a provozuschopný... teda me osobně by tam webovky pravdepodobne nejeli... :/
Na nettuts.com vyšel dobrý článek na instalaci serveru, ale taky neni kompletní chybí mi tam GD knihovna a bb code extension, to jsem řešil v tomto vláknu, spojením těchto 2 mi vyšel funkční server... :)
imploder
Profil
Mesiah
bbcode tam není, ale GD knihovna se mi tím nainstalovala. Kdyby chyběla, dá se přiinstalovat php5-gd. Instaloval jsem z repozitáře Ubuntu.
Tohle (po instalaci i MySQL) z toho postupu co jsem popsal vyšlo: phpinfo
- něco tam je a něco není (např. libcurl)
rokka
Profil *
Našel by se někdo kdo by mi pomohl nastavit program wamp. Již ho mám nainstalovaný a i dle návodu se nečapu. Www stránku jsem si zkoušel zobrazit u sebe a nefachá :(
Chamurappi
Profil
Varoval jsem tě včera před blbými nadpisy dotazů. Zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0