Autor Zpráva
dok.leo
Profil *
pomozte rozdelit podminky, nija mi to nejde furt mam chybu. Posilam skript určitě pochopite proč to chci rozdelit už 2 hod. hledam nejaki navod a jak mile neco seženu tak mam chybu setax..

<?
if ($sel_id=="9") echo "<TABLE border=\"1\" style=\"border-collapse............."; // dlouhy html kod
elseif ($browser=="Konqueror") echo "<TABLE border=\"1\" style=\"border-collapse";// ještě vetši
elseif ($browser=="Explorer") echo "<TABLE border=\"1\" style=\"border-collapse";  // o neco menši ale stejne
?>

Pomozte nejsem liny to vypsat takovimhle spusobem ale pokud jsou jina jednoduši řešeni tak proč to tak ne udelat. Děkuju za odpovědi a podporu!
tiso
dok.leo: čo presne chceš dosiahnuť?
dok.leo
Profil *
aby poměna vypsala skrytyj kus html
dok.leo
Profil *
a nemusel to rozepisovat lomitkama
dok.leo
Profil *
ten skript 100% f. jde mi spiš o ten html kod je moc pracne veškere hodnoty rozdelovat pomoci lomitek navic když jde o tabulku ktera pak načte data z MySQL
tiso
dok.leo: Tak nepoužívaj na vypisovanie PHP, ale len HTML:
<?php if ($sel_id=="9"){ ?>
<TABLE border="1" style="border-collapse...
<?php }elseif ($browser=="Konqueror"){ ?>
<?php }elseif ($browser=="Explorer"){ ?>
<?php } ?>
dok.leo
Profil *
JJ dikuji MOC to mi hodně ušetři jak čas tak i praci
DoubleThink
Profil *
navic když jde o tabulku ktera pak načte data z MySQL
Načtených dat se escapování netýká.

Pro přímý zápis můžeš využít jiné ohraničení - například apostrofy nebo heredoc/nowdoc.
dok.leo
Profil *
Ještě jednou dekuji všem. Udelal jsem to podle 1ho naverhu (šlape to) ale dik i za tu druhu napovědu ta se určitě bude hodit přiště.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: