| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| farradox Profil |
#1 · Zasláno: 26. 8. 2009, 00:36:41
Zajímalo by mě, zde jde nějak znázornit a odhadnout načtení webu v procentech. Konkrétně při odesílaní dat na jiný server (obrázky, dokumenty). Díky moc za návrhy
|
||
| Chamurappi Profil |
#2 · Zasláno: 28. 8. 2009, 00:54:16
Reaguji na farradoxe:
Nedávno tu padl podobný dotaz, viz Kolik % dokumentu se načetlo? |
||
|
Časová prodleva: 17 let
|
|||
0