Autor Zpráva
mestolipnik
Profil
Dobrý den. Nevíte někdo jak a čím lze udělat 3d virtuální prohlídku něco podobného jak mají zde?
Radek9
Profil
Flash :) Možná by to šlo i JavaScriptem, ale to nevím jistě.
mestolipnik
Profil
Flash :) Možná by to šlo i JavaScriptem, ale to nevím jistě.

Ano to vím, to už jsem vyčetl z kodu, ovšem musí na to existovat nějaký speciální program který předpokládám laicky řečeno "slepí" dohromady panoramatické fotky. Zajímá mě jestli někdo ví jakým programem to lze vytvořit, příp. kde by se dalo něco dočíst o tvorbě 3D virtuálních prohlídek.
mvilda.
Profil *
http://gardengnomesoftware.com/pano2vr_download.php
mestolipnik
Profil
mvilda.
Jo přesně to je ono! Díky. Jen škoda že se tento program nedá asi v ČR koupit, o CZ mutaci nebo manálu ani nemluvě ... ale přesto dík.
Bubák
Profil
Možná by to šlo i JavaScriptem, ale to nevím jistě.
To určitě ne. Ale v Javě jsem něco takového už párkrát viděl. Ale vzhledem k dnešní penetraci Javy a Flashe je volba jasná.

Jen mě napadlo, možná by to šlo v CANVASu, ale jeho možnosti neznám, viděl jsem jen pár ukázek využití tohoto nového tagu.
Jimmy Hayek
Profil
Bubák
To určitě ne.
A co třeba tohle?
http://www.openstudio.fr/jquery-virtual-tour/
Je pravda, že se jedná o virtuální prohlídku pouze v horizontálním směru, ale dalo by se to upravit i do vertikálního směru. Jde jen o to, sehnat vhodný program na tvorbu takového panoramatického obrázku...
RRoman
Profil *
Ahoj, mnoho z vás umí panoramatickou fotografii, ale udělat z ní virtuální prohlídku je těžké... a nikdy ne v češtině. Proto jsme spustili
projekt pro generování virtuálních prohlídek....

Pro ty z vás, kteří umí fotit panoramatické fotografie... a chtěli by si jednoduše a zdarma na pár kliků udělat virtuální prohlídku:

- www.nakoukni.eu

Pro ty z vás, co fotíte profesionálně a nechcete řešit SW a implementaci virtuálních prohlídek, ale nafotíte klientovi přesně to co chce a uděláte mu svkělé fotografie pro virtuální prohlídku:

- www.nakoukni.eu

Nyní testovací režim, všem prémiové účty zdarma.

Virtuální prohlídku generujeme ONLINE, stačí vložit fotografii, vše ostatní je v češtině, na webu a na pár kliknutí.

Díky všem za připomínky. Roman

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0