Autor Zpráva
mafos
Profil
Zdravím,
mám známého, který provozuje určitý typ živnosti. Tu živnost provozují i ostatní. Přirozeně. Nyní je pro tuto živnost tak trochu mimosezona, takže návštěvnost stránek sice dobrá, ale nedostačující. Ostatní konkurence má návštěvnost větší a to ho trápí. Ba co víc, je jasně vidět, že si návštěvnost dosti upravují ke své spokojenosti. Takže mi zadal úkol, také upravit návštěvnost dnes a týden v počítadle toplist k jeho spokojenosti. Můj problém? Vážně netuším jak jednoduše na to. Anonymizer sice funguje, ale ne v takové míře jakou bych potřeboval ( to jest ne jeden dva lidi ale desítky), zkoušel jsem i programy, ale vždycky používají jen pár IP adres, takže nejde přidat víc než např. 5 návštěv za hodinu. Nevíte náhodou jak jednoduše na to?
Děkuji za jakoukoliv pomoc.
Jimmy Hayek
Profil
mafos
statní konkurence má návštěvnost větší a to ho trápí. Ba co víc, je jasně vidět, že si návštěvnost dosti upravují ke své spokojenosti. Takže mi zadal úkol, také upravit návštěvnost dnes a týden v počítadle toplist k jeho spokojenosti.
Žádný alkohol jsem nepožil, ale tohle mi naprosto nedává smysl. Jestliže mu budete dělat imaginární návštěvnost, tak váš známý bude spokojenější? K čemu mu budou ta falešná čísla návštěv? Jestli jde o posunutí v žebříčku nejnavštěvovanějších stránek na Toplistu, tak se mi to zdá zcestné a vlastně tuto snahu ani nechápu.
mafos
Profil
Jo jo, on bude spokojenej. Nejde o to mít vyšší příčku v žebříčku. Na to on asi kašle. Jen chce zkrátka mít víc návštěv. Nic víc. Osobně to taky nechápu. Tyhle podvody moc nemám rád, protože v tu chvíli ztrácí podle mě počítadlo smysl a je naprosto neobjektivní se na to dívat, ale chce to. Takže mu to pomáhám splnit. Nevíte jak na to? Díky
mafos
Profil
Ještě vysvětlím. Prodává jisté zboží, jak jsem již zmínil. Sezona tohoto zboží je hlavně jaro a leto. V tu dobu si drží návštěvnost cca 8000 poctivých návštěv měsíčně. Nyní to však klesá a jsou někteří dodavatelé, kterým to neklesá. A asi to nebude lepší kvalitou ani ničím podobným, protože jejich návštěvnost naskočí třeba v 6 hodin ráno a od té doby se moc nemění. Rozumíte mi? Díky za radu.
marfy
Profil
mafos
takže počítám cca 266 denně ...
jinak umísti to počítadlo i na jiné weby - jestli nějaké máš (může to být i 1x1px) a bude ti to zobrazovat celkovou návštěvnost ze všech webů na které to dáš. Jestli teda nějaké další máš :-D
J
Profil *
mafos
Jestli máš počítadlo jen na úvodní stránce, na tu se návštěvník přicházející "oknem od záchodu" ani dostat nemusí. Umístit počítadlo na všechny stránky webu Toplist i doporučuje.
mafos
Profil
J
mám to na všech stránkách webu.

marfy
To bude asi nejlepší řešení. Dám mu to na všechny weby který mám. Díky za radu.
Joker
Profil
mafos:
Nejde o to mít vyšší příčku v žebříčku. Na to on asi kašle. Jen chce zkrátka mít víc návštěv. Nic víc.
Dejte na web vlastní obrázek počítadla, kde návštěvnost dnes a za týden bude třeba miliarda :-)
J
Profil *
mafos Taky můžeš každý den místo ranní rozcvičky měnit v editaci hodnotu "Začít počítadlo od" a volat Halelujá. Jen mi nějak uniká souvislost mezi falšováním údajů počítadla a výrokem „Jen chce zkrátka mít víc návštěv.“.
H13
Profil
mafos
Pro takový a podobný účely má toplist připravený parametr, který je nutné vložit do odkazu:

&statistics=manipulate&volume=max

viz:



:-)

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0