Autor Zpráva
peta
Profil
http://technet.idnes.cz/microsoft-vas-donuti-opisovat-reklamy-patent-ceka-na-schvaleni-psk-/sw_internet.asp?c=A090830_225735_sw_internet_pka
Bubák
Profil
A ty chceš na to taky patent, nebo jaký je vlastně dotaz?
Nox
Profil
Bubák
No podle názvu threadu je to tip... jako osobně mi to přijde docela vychytralé
Joker
Profil
Nox:
jako osobně mi to přijde docela vychytralé
Souhlas.
Mohli by na to natočit reklamu: "Rekla-captcha! Vlezlé jako reklama, otravné jako captcha! Nyní ještě o 24,6% vlezlejší!"
peta
Profil
A jak se delaji ted i se zvukem Captcha a jsou na to specialni captcha servery, tak budou poskytovat reklamu. Ale, pokud projde patent MS, tak nic nebude a zustane u klasickych reklam.
Stejne mi to prijde nevhodne pouzivat captchu ve smyslu obrazku. Jen to otravuje uzivatele :) Lepsi je ten JS zpusob, co je pouzit i tu.
Bubák
Profil
Lepsi je ten JS zpusob, co je pouzit i tu.
Napsat robota, který by zdejší antispam prolomil, nebude složité, ale nevyplatí se to. V případech, kdy se spamerům vyplatí nasadit OCR, by byl zdejší systém nepoužitelný.
Leo
Profil
At jde reklama, Microsoft, captcha i peta nekam. Co s tim tady. Leo
peta
Profil
Leo
Tip pro lidi, jak udela captchu uzitecnou?
Tva logika je prinejmensim zarazejici.
Joker
Profil
peta:
Tip pro lidi, jak udela captchu uzitecnou?
Užitečnou pro koho?
Podle mě to je nápad jak udělat captchu ještě méně užitečnou. Jestli to vyvolá podobnou "zlatou horečku" jako AdSense, za chvíli nás captcha bude prudit na každém kroku.
"Pro zobrazení stránky opište název produktu z následující reklamy..."
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
opište název produktu z následující reklamy
Ideálně rovnou z nepřetočitelné video-reklamy, nová obdoba teleshoppingu by pět minut nadšeně zdůrazňovala výhody výrobku, ale jeho název by tajila do poslední sekundy :-)
peta
Profil
Uz jsem rikal, ze captchu nemusim, at s nebo bez reklamy, ale jako napad je to zajimave. I na MS je to dumyslne :)
Joker
Profil
Chamurappi:
Nemusí tajit název produktu, může to být třeba "Opiště slogan, který zazní na konci tohoto nepřetočitelného videa" ;-)

peta:
Vždyť i v tom článku se píše, že už před MS to používali jiní (...takže mi není jasné, jak si to může MS nechat patentovat, nicméně v USA myslím je systém, že lze patentovat cokoliv a když s tím někdo nesouhlasí, má se soudit)
Tom2234
Profil *
Toto neni nic noveho jak se psalo v uvodu clanku... kdysi davno jsem pouzil captcha, kde na obrazcich byly url adresy mych, nebo jinych webovych projektu... takze to slo pouzit i jako placena reklama.. kdo si zaplatil, mohl mit v captcha kodu svuj link na web.. uzivatel pak opsal napr www.jakpsatweb.cz a nekteri se na tu stranku preci jen podivaji :)... ani mne neprekvapuje, ze microsoft prisel zase s necim, co uz je dobu zavedene.... boze, boze uz zacnete myslet svoji hlavou Microsoftaci...

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0