Autor Zpráva
Vladimír Mikuša
Profil *
Ahoj všem,

přečetl jsem si zde dotazy, ve smyslu jak vkládat video na stránku. Samozřejmě mám na mysli videa v jiných formátech než FLV a aniž by bylo nuzné využívat služeb You Tube, nebo podobných společností. Původně jsem chtěl odpovědět přímo v té niti, ale byla již z roku 2007, tak jsem pro jistotu otevřel tuto novou niť.

Všem, kdo mají s ukládáním videa ve formátech, AVI, MPEG, WMV, a dalších, nabízím zdarma ke stažení program Video Web Wizard, který s pár kliknutím myši, automaticky konvertuje jakýkoliv formát videa do FLV (SWF) a vygeneruje hotovou HTML stránku. Pak stačí pouze zkopírovat vygenerovaný kód do své stránky a uložit s vygenerovaným FLV, SWF a Java scriptem na server.

Program si stáhněte Free z http://topcz.eu/wizard/wizcz.html

Moderátor DoubleThink: Odstraněn klikatelný odkaz a doplněno celé vaše jméno - usnadní nám to pozdější identifikaci.
Radek9
Profil
A nebylo by lepěí dát přímý link na download, než zbytečně zadávat jméno a e-mail?
Vladimír Mikuša
Profil *
Nebylo. Zvykněte si na jedno. Na světě i na Internetovém, NIKDY NIC NENÍ úplně zdarma. Takže tento program rozdávám za emailovou adresu a souhlas se zasíláním Novinek TOP-CZ. Samozřejmě ten souhlas lze kdykoliv zrušit.
DoubleThink
Profil *
Na světě i na Internetovém, NIKDY NIC NENÍ úplně zdarma.
To ovšem platí i pro tento produkt. Podle videowebwizard.com je za necelých 70 USD. Můžete nám objasnit svůj brilantní obchodní model?
Bubák
Profil
Program si stáhněte Free z ...
Opravdu free?

Web programu VideoWebWizard: http://www.videowebwizard.com/

DoubleThink
Nečekal jsem, že mě někdo předběhne v tuto noční hodinu, googlil jsem informace o tomto programu a neudělal refreš.
Vladimir
Profil *
Jistě mohu. Obchoduji ve světě se softwarovými produkty 11 let. Mimo stovek jiných jsem v roce 2007 zakoupil, resp. jako zlatý člen jedné JV společnosti dostal zdarma, i tento produkt, s "Master Resell Rights. V licenčních podmínkách není ani slovo o tom, za jakou cenu ho mohu prodávat dále, nebo rozdávát zdarma. Rozhodl jsem se pro české a slovenské uživatelé Internetu ho dávat zdarma. Nelíbí se to snad někomu? OK, může si ho stáhnout a poslat $70 na dobročinné účely. Kopii licence můžete vidět kliknutím na <a href="http://topcz.eu/images/wiz_licence.jpg">Licence</a>
Vladimir
Profil *
[#6]
zapomněl jsem tu URL označit, tak znovu klik na:

http://topcz.eu/images/wiz_licence.jpg

Ještě dotaz na admina, zde nelze editovat vlastní příspěvek po odeslání?
Vladimir
Profil *
Protože se mi nějak nezobrazuje možnost editace vlastních příspěvku, jenom ještě pro upřesnění. Verze produktu, který nabízím je 1.0.0.0, verze, kterou jste objevili na síti, je aktivovaný program na verzi 2.0.0.0, jak jsem viděl obsahuje daleko více dalších možností a proto je také možná ten rozdíl v ceně. Vždy je nutno se podívat na všechno. Ono někdy nestačí jen "googlit".
zvěřiňák
Profil
Tak jsem si to vyzkoušel. Stáhnul, nainstaloval, zkusil konverzi. Funguje to perfektně, zatím to nepotřebuju, ale třeba se to bude časem hodit. Nikdo zatím žádné peníze nechtěl, tak uvidím.

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0