Autor Zpráva
Admin
Příspěvky v tomto kontejneru jsou nachystané k likvidaci. Smyslem prodlevy mezi přesunutím do kontejneru a konečným smazáním je zajistit konsens a transparenci.
Danvito
na doopro p2 všechno také funguje špatně ...
Moderátor juriad: Vyhozeno z position: fixed na iPade  — Diskuse JPW. — Smazat 24. 9. 2018.
Josef Přerovský
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: PHP - nastavení názvu stránky. — Smazat 4. 10. 2018.

Kdyby někdo chtěl poradit, tak to bude v názvu stránky:
<?php echo"".$pagename['nazovstranky'].""?>
Marketa
Moderátor Davex: Vyhozeno z Slevové kupóny na hosting. — Smazat 9. 10. 2018.

Slevové kupóny Wedos

EU doména sleva 70% - slevový kód: EU270MTI1C (platí do 31.10.2018)

Webhosting NoLimit a NoLimit Extra sleva 50% - slevový kód : WN2508LPEP (platí do 31.12.2018)

VPS SSD a VPS ON sleva 25 % - slevový kód: VPS225FZQD (platí do 31.12.2018)

WEDOS Disk sleva 25 % - slevový kód: WD225QU4U6 (platí do 31.12.2018)

Třeba se to někomu bude hodit :)

Moderátor Davex: Affiliate marketing není povolen. Takové provizní slevové kódy si může každý vygenerovat v administraci webhostingu.
Marketa
Moderátor Chamurappi: Vyhozeno z Najlepší hosting pre WooCommerce  — Diskuse JPW. — Smazat 9. 10. 2018.

Na Wedosu mi běžel asi rok dropshipping eshop postavený na Woocomerci a v pohodě (klasický NoLimit s příplatkem za crony). Jednalo se ale o menší shop (asi padesát produktů) s nižší návštěvností.

Jinak doporučuji vas-hosting.cz/wordpress-hosting. Pokud byste měl zájem, tak zde je kód pro 1% slevu (já vím, nic moc, ale lepší než drátem do oka): VAS-HOSTING-AF2581 (stačí při objednávce kliknout na odkaz Máte slevový kód a následně jej vložit do políčka, které se objeví). Mimochodem hosting můžete testovat týden zdarma :)

Moderátor Chamurappi: Affiliate marketing není povolen.
KOKI
Profil *
quatzael, Bubák:
Víš vůbec co google sbíra za data :D ... Mrkni se někdy na časovou osu na mapě je to až dost děsivý že ví kde jsi všude byl :D ... a to jen diky tomu že máš u sebe mobil :D ... Dále kdyby ti chtěli dokázat že jsi na to klikal :D ... tak by si našli tuto stránku kde ses přiznal ale google není postavený na tom aby hledal kazdeho zmetka a dokazoval něco takového .... taková firma má tolik právníku ... že pokud by ses snima vubec k tomu soudu dostal byl by to uspěch :D
Moderátor Joker: Vyhozeno z AdSense mě potrestal za klikání na reklamu, je to fér?Smazat 24. 10. 2018.
KarolinaTichankova
Moderátor Davex: Vyhozeno z nahrati obrazku na prvni domenu. — Smazat 24. 10. 2018.

Ahojky, nevím, jestli to s tím úplně souvisí, ale chtěla bych si vytvořit webové stránky a mám menší problém. Chtěla bych na hlavní stránce menu, pod kterým by bylo pozadí. To bych možná ještě zvládla, ale líbí se mi aktivní pozadí, nebo video, jako je to na těhle stránkách. Poradí mi někdo, jak to tam nasoukat? děkuji moc :)

Moderátor Davex: Vítej na této diskusi, ale nejdříve si prosím přečti pravidla. Pro svůj dotaz si založ vlastní téma a neptej se v cizích, pokud to nevede k řešení původního dotazu.
Keeehi
Hmmm, pěkná úvaha ale po třech letech je to už torochu pozdě.
Moderátor Joker: Vyhozeno z AdSense mě potrestal za klikání na reklamu, je to fér?Smazat 24. 10. 2018.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0