Autor Zpráva
Admin
Příspěvky v tomto kontejneru jsou nachystané k likvidaci. Smyslem prodlevy mezi přesunutím do kontejneru a konečným smazáním je zajistit konsens a transparenci.
M02
Profil *
Celkem evidentní podvod. mmm

Moderátor juriad: Není naším úkolem hodnotit inzeráty. Pokud však máš důkaz, předlož jej.
Moderátor juriad: Vyhozeno z Nabízím dnes za 50% garantové zvýšení pozic a rychlosti  — Diskuse JPW. — Smazat 20. 4. 2017.
yase
M02:
To je super hodnocení, když jste se mně nepokusil ani kontaktovat pro bližší informace. Napište mi e-mail a pak mně můžete klidně hodnotit.
Moderátor juriad: Vyhozeno z Nabízím dnes za 50% garantové zvýšení pozic a rychlosti  — Diskuse JPW. — Smazat 20. 4. 2017.
M02
Profil *
Důkaz je ten příspěvek, ne? – peníze hned, western union, nevystopovatelný jednorázový mail, žádný kontakt, účet vytvořený jen pro tento příspěvek, kecy ohledně finanční tísně. Kdybych byl SpamAssassin tak dávám 20 bodů z povinných pěti a přesouvám do /dev/null.
Taps
Dotaz ma charakter poptavky, tudiz dopln prosim kontakt
Moderátor juriad: Vyhozeno z Pomoc s webom  — Diskuse JPW. — Smazat 21. 4. 2017.
noffy
vlcibrloh.rpg@gmail.com Taps
Moderátor juriad: Díky
Moderátor juriad: Vyhozeno z Pomoc s webom  — Diskuse JPW. — Smazat 21. 4. 2017.
henryflynn
Moderátor Davex: Vyhozeno z Funguje někomu tag <picture>?Smazat 24. 4. 2017.

I delighted in this post particularly in light of the fact that it makes the detox procedure less scary. Help With Essays
Bubák
Moderátor Davex: Vyhozeno z Funguje někomu tag <picture>?Smazat 24. 4. 2017.

henryflynn:
spammm

Moderátor Davex: Děkuji za upozornění.
Ofler
Moderátor juriad: Vyhozeno z reCaptcha - jak implementovat do webového formuláře a na srv  — Diskuse JPW. — Smazat 26. 4. 2017.
Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
Tomášeek
DOWN. MMM
Moderátor juriad: Vyhozeno z reCaptcha - jak implementovat do webového formuláře a na srv  — Diskuse JPW. — Smazat 26. 4. 2017.
iTzCreepyCz
Moderátor Davex: Vyhozeno z Administrace v PHP. — Smazat 27. 4. 2017.

Poradí někdo?

Moderátor Davex: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
iTzCreepyCz
Moderátor Davex: Vyhozeno z PHP - nastavení názvu stránky. — Smazat 30. 4. 2017.

Alphard:
Pomohl by si mi s tím? errory to neukazuje...

Moderátor Davex: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: