Autor Zpráva
Admin
Příspěvky v tomto kontejneru jsou nachystané k likvidaci. Smyslem prodlevy mezi přesunutím do kontejneru a konečným smazáním je zajistit konsens a transparenci.
Taps
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Poptávka: výroba Webového formuláře. — Smazat 7. 8. 2018.

Jerry612:
Doplň prosím kontakt na sebe. Zároveň dodávám že mám zájem o tuto poptávku. Kontakt najdeš u mého profilu
Jerry612
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Poptávka: výroba Webového formuláře. — Smazat 7. 8. 2018.

Taps:
Díky za odpověď moc se tady nevyznám, ale u tvého profilu nemůžu najít na tebe kontakt.
Keeehi

Jerry612:
Neboj, já ho tam taky nevidím.

Nicméně kdyby jsi sem napsal kontakt na tebe* tak by žádný problém nebyl. Nabídky by jsi měl přímo v emailu.

* jak je ostatně napsáno v pravidlech pro tuto kategorii
Jerry612

můj kontakt na poptávku formuláře: kucera612@gmail.com
Kcko
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Naprogramování osobního blogu. — Smazat 13. 8. 2018.

panLorenc:
Nespletl sis měnu? Víš co je za rok? Nejsou 80léta, stovka, potamžmo dvě, mají dneska zcela jinou hodnotu než před 30 lety.
panLorenc
Profil *
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Naprogramování osobního blogu. — Smazat 13. 8. 2018.

Dobrý den, Kcko,

měnu jsem si nespletl. Opravdu se jedná o 100,- Kč / 200,- Kč.

Pro někoho to může být možnost získat svou první zakázku potažmo si získat reference.

Nenutím Vás abyste reagoval, tedy doufám že jsem vše podstatné uvedl a budu se těšit na budoucí odpovědi.
progamator
Profil *
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Naprogramování osobního blogu. — Smazat 14. 8. 2018.

Dobrý den,

asi Vám tam chybí nula, že?

Děkuji za info
RastyAmateur
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Naprogramování osobního blogu. — Smazat 14. 8. 2018.

progamator:
Už na to reagoval jeden člověk, ale jeho příspěvek i autorova reakce byla vymazána (tak, jako pravděpodobně budou vymmmazány i naše komentáře (doufejme, že až si toto do té doby přečteš :D )). Cena je napsána správně. Autor se domnívá názoru, že se najde nějaký začátečník, který umí Nette, PostgreSQL, ovládá javascript, práci se soubory, databázové návrhy, grafiku a celkově vlastně všechno, ale i přes jeho schopnosti a dovednosti nemá žádné reference a tudíž tuto prácičku za 200 Kč s radostí uvítá

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: