Autor Zpráva
Admin
Příspěvky v tomto kontejneru jsou nachystané k likvidaci. Smyslem prodlevy mezi přesunutím do kontejneru a konečným smazáním je zajistit konsens a transparenci.
Tomáš Marný
Profil *
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Problémy s háčky a čárkami charset=windows-1250">. — Smazat 23. 5. 2018.
Moderátor Kajman: Vlákno je 7 let staré, už Vám nikdo neodpoví.

Mirek111:

Ukradl jsi noťas z práce?

Bubák:
Taky díkes. Funguje jak má. Seš borec, bubáku, jestli je to tvé občanské jméno
David11
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Jak přehrát víc mp3 za sebou?Smazat 28. 5. 2018.

Pane administrátore, vidí toto vlákno vůbec někdo, poté, co bylo přesunuto ze sekce "Jak něco udělat?"?

Moderátor Kajman: Ano, vidí a nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
David11
Kajman:
Jen jsem se slušně zeptal. Možná jsem byl slušný až moc - zeptal jsem se (již dříve, je to v tom vláknu) zda by nebylo považované za tapetování, kdybych založil nové vlákno v sekci Javascript, protože se to celé týkalo Javascriptu (na začátku jsem nevěděl jak to řešit, proto jsem to založil v Jak něco udělat). A poté, co jsem se jen (možná až přehnaně slušně) dotázal, zda můžu založit to nové vlákno, administrátor to rovnou přesunul. Protože těsně před tím mě Keeehi žádal o živou ukázku a pak přestal reagovat, měl jsem opravdu obavu, že to tím přesunutím nikdo kromě mě nevidí. Omlouvám se tedy za "nekonstruktivní příspěvek" - zřejmě jsem udělal chybu, že jsem byl až příliš korektní a tak hloupě jsem se zeptal zda by to založení nového vlákna nebylo považované za tapetování. Inu, jak se říká - pro dobrotu na žebrotu.
Kajman
Ptáte se správně a slušně. Odpověď "Ano" však také považuji za správnou a slušnou.

Ostatní to vlákno vidí a dvě desítky registrovaných uživatelů Váš poslední příspěvěk viděly. To, že u nikoho z nich se nezkombinovaly všechny nutné podmínky pro odpověď, není na této diskusi nic neobvyklého.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: