Autor Zpráva
Admin
Příspěvky v tomto kontejneru jsou nachystané k likvidaci. Smyslem prodlevy mezi přesunutím do kontejneru a konečným smazáním je zajistit konsens a transparenci.
wyrmspel
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Jakou šablonu pro nový web. — Smazat 29. 3. 2018.

Ahoj všichni, také se mi líbí hazardní hry. Ale už jsem se přestěhoval a vytvořil svůj blog. Hazardní blog wyrmspel.com. Jen se podívám na stránky, které jsou atraktivnější a odhalují podstatu her vůbec a na takový princ by se jeho blog.

Moderátor Kajman: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
Tomášeek
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: Jakou šablonu pro nový web. — Smazat 29. 3. 2018.

wyrmspel:
Sice jsem odkaz neviděl, ale jeho obsah bude po roce asi hodně hovnotný, že? Hmmm.
wyrmspel

Tomášeek, [b][/b]:
Z tohoto nikdo není imunní
Vikynec
Profil *
bubacek:
Pokud píšeš přímo do javascriptu "Text"
Půjde ti to pouze jako v c++ za pomocí \n

Tedy:
<script>
document.write("\n Odstavec");
</script>
Moderátor juriad: Vyhozeno z javascript odstavec  — Diskuse JPW. — Smazat 24. 4. 2018.
pcmanik
Vikynec:
Ale no nebudeme tu vytahovat 9 rokov stale vlakno nepotrebnymmm prispevkom.

Moderátor juriad: Díky
Moderátor juriad: Vyhozeno z javascript odstavec  — Diskuse JPW. — Smazat 24. 4. 2018.

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: