Autor Zpráva
Admin
Příspěvky v tomto kontejneru jsou nachystané k likvidaci. Smyslem prodlevy mezi přesunutím do kontejneru a konečným smazáním je zajistit konsens a transparenci.
iTzCreepyCz
Moderátor Davex: Vyhozeno z Administrace v PHP. — Smazat 27. 4. 2017.

Poradí někdo?

Moderátor Davex: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
iTzCreepyCz
Moderátor Davex: Vyhozeno z PHP - nastavení názvu stránky. — Smazat 30. 4. 2017.

Alphard:
Pomohl by si mi s tím? errory to neukazuje...

Moderátor Davex: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.
pito
Moderátor Kajman: Vyhozeno z Diskuse JPW: výpis z mysql do textarea. — Smazat 10. 5. 2017.
Moderátor Kajman: Nekonstruktivní příspěvky sloužící pouze ke zviditelnění dotazu jsou zakázané.

nevite tedy jak bych to mohl vyřešit
fikefak
Profil *
Moderátor Davex: Vyhozeno z JS - menu při najetí na odkaz malé nereakční okénko. — Smazat 10. 5. 2017.

Tak co uměl by mi někdo poradit?

Tomášeek
Moderátor Davex: Vyhozeno z JS - menu při najetí na odkaz malé nereakční okénko. — Smazat 10. 5. 2017.

Hmmmm

Moderátor Davex: Děkuji za upozornění
CZechBoY
Moderátor Davex: Vyhozeno z PDO náhrada za MySQL_db_query. — Smazat 13. 5. 2017.

Práce a zakázky
radiodeep
Profil *
[bradiodeep[/b]: zdravím,nejde se mi na wp přihlásit do administrace a hlásí mi to,že nemám oprávnínění k této stránce
kde je chyba prosím???
Moderátor juriad: Založ si vlastní vlákno v kategorii Redakční systémy a nepiš do 4 roky starého. Upozorňuji, že nejsme fórum, které se zabývá WP a může tedy být vhodnější se zeptat na příslušně zaměřeném fóru.
Moderátor juriad: Vyhozeno z Nejde se mi přihlásit do administrace wordpressu  — Diskuse JPW. — Smazat 18. 5. 2017.
Anarchista
Moderátor Davex: Vyhozeno z Hosting zdarma. — Smazat 27. 5. 2017.

Mlocik97:
To je nejlepší co může být tady v CZ (free hosting) v česku/slovensku chtějí rance za to co ti nabízí tento hosting a jde to udělat jinak je to úplně stejný jako www.webzdarma.xyz nebudu dělat reklamu jen ti řeknu že mám u nich k.13.5.2017 přes 421 domén(klienti) a používám WP,JOOMLU,DRUPAL,PRESTA,MAG.,PhPnuke,zkoušel jsem různé scripty peřes autoinstaller,jedu u nich přes 3 roky a v česku...co se týká služeb k tomu sem nanašel zatím nic lepšího,uděláš moderní web jediná investice je do domeny pokud NECHCES SUBDOMENU viz###.node.cz a reklamy všudemožně... Když se bavíme o Hostingu Zdarma.

To celé co ti tu píši je o hostingu zdarma,pokud ale nevíš nic o php a memory,cpu tak to bude problem protože stěží uděláš stránku jako má firma co zaplatila 16 tisíc. Je to sdílený hosting.Jinak mají drahý hosting (pokud ho nedostaneš od nich jako dárek) cca 1600 na rok bez domény,placený na jeden web.

A to co stojí u nich 1600kil tak dají CZ a SK firmy za 600 Kč/rok (výkon,služby,cena) proti nim.
Jako je to jednička co se týka ZDARMA HOSTINGU,počítají že časem u nich koupíš Premium,jako já:-) Třeba WP má jen 40 MB atd mem.limit ale to jde taky obejít..Fakt bez reklam to je žádný odkaz.nic.
Můžeš si zdarma udlěat Wordpress,Joomla web,Zyro a na subdomeně a je to zdarma + bez odkazu a benneru nevzhledných subdomen7665cd.###.cz atd atd.
Kup si za 25(1€) domenu u nich na rok autoinstalerem nahodíš třeba wordpress a jedeš,jestli tě zajímají DB práskneš MyAdmina a a jsi tam..můžeš řádit.SSL nahodíš taky(úspora+prestiž) taky zdarma,jen je potřeba něco vědět o problematice.

Je to nejlepší Hosting zdarma pro:Byl to nejlepší hosting roku 2014,2015 a 2016-bohužel od Března 2017 to není nejlepší protože ve FREE verzi nemůžeš mít vlastní doménový email.(Protože se to zneužívalo na Spam a jejich mašinky jsou hodně v blacklistech,vlastni@domena.sk email u nich jen v placené verzi a to se ti rovnou vyplatí koupit hosting v cz nebo sk.Stále pžes 20k inodu čistý WP cca 4.7.4 jsi na 1.7k cca.

1.lidi co experimentují s PHP,KODOVANIM,DB,a celkově kutily nebooo....

2.Lidi co namjí peníze navíc a neví jestli jim projekt vydělá ale chtějí aby vypadal profesionálně,responzivní,bez reklam.

3.Neznám žádný český a slovenský hosting ZDARMA co ti nabídne tolik jako (odkaz)

4.Bezproblému si nahodíš i SSL,CDN nebudu napovídat a brát ostatním iluze/kšeft.
5.Pro laiky Zyro-Builder + 300 šablon(ale nejsou v defaultu responzivní)ale máš web za fakt za 10 minut jako ten webzdarma s xyz koncovkou.

6.Nemají tvuj@domenovy.cz email (zakázali u free kvůli spamu ale jde to obejit i na subdoménách skrytým php meilerem a mnohem více+ redirecty..)

7.Mají levnou doménu za 25 Kč na rok,žádnou subdoménu.Nevýhoda,je že nemají CZ podporu jen Cpanel v CZ nebo SK.

Tolik k free hostingu.

Moderátor Davex: Registrace odkazované domény mezitím vypršela a případnému náhodnému kolemjdoucímu by nebylo jasné, že šlo o spam, takže navrhuji smazat.
Davex
Moderátor Davex: Vyhozeno z Hosting zdarma. — Smazat 27. 5. 2017.

Anarchista:
je to úplně stejný jako www.webzdarma.xyz
To přeci není hosting, ale jenom tvůj affiliate web propagující Hostinger, ne?

nebudu dělat reklamu
A proč ji tedy děláš?

co se týká služeb k tomu sem nanašel zatím nic lepšího
Ano, v Čechách neexistuje freehosting, který by dokázal bezdůvodně vypínat weby tak rychle jako Hostinger.

Nevýhoda,je že nemají CZ podporu jen Cpanel v CZ nebo SK.
No, tak oni pro freehosting nemají žádnou podporu. Tedy alespoň ne takovou, která by jen neposílala předpřipravené fráze a dokázala by něco řešit.
Mlocik97
Mohol by som vidieť stavající verzi webstránky?
Moderátor Alphard: Vyhozeno z Poptávám HTML, CSS programátora  — Diskuse JPW. — Smazat 21. 5. 2017.
Tomáš123
Mlocik97:
Mmm, využi uvedený kontakt.
Moderátor Alphard: Vyhozeno z Poptávám HTML, CSS programátora  — Diskuse JPW. — Smazat 21. 5. 2017.
lukas7
Ač je to starší téma, novější podobné jsem nenašel.
Rád bych zde doplnil i náš nový web www.bevedo.cz ,který je zaměřen na bydlení.
Moderátor juriad: Vyhozeno z srovnávače cen - zboží.cz, heureka.cz, další?  — Diskuse JPW. — Smazat 25. 5. 2017.
Hajaxa
Moderátor Davex: Vyhozeno z Div Tabulka a "position: fixed" pro záhlaví. — Smazat 25. 5. 2017.

?

Tomášeek
lukas7:
Na spammmování nejsou vhodná ani stará, ani nová témata.
Moderátor juriad: Vyhozeno z srovnávače cen - zboží.cz, heureka.cz, další?  — Diskuse JPW. — Smazat 25. 5. 2017.
Moderátor juriad: Díky
Hajaxa
Moderátor Davex: Vyhozeno z Div Tabulka a "position: fixed" pro záhlaví. — Smazat 25. 5. 2017.

Nalezl jsem jQuery řešení, které je bohužel pouze pro klasické <table> struktury.

:(

Můžu, prosím, požádat o odpověď na 1) a 2)?

:(

Tomášeek

Hmmm, tohle stejně jako ten polední vyhození moc konstruktivní není, navíc je lehce nadměrně formátovaný.
Davex
Moderátor Davex: Vyhozeno z Nabízím své služby - PC. — Smazat 31. 5. 2017.

PetrJan:
Doplň si prosím do inzerátu kontakt.
Majkee69
Moderátor Kajman: Založte si vlastní vlákno. Vyhozeno z Diskuse JPW: rozbalovací text. — Smazat 3. 7. 2017.

Zdravím, mám menší problém :) na stránce mám dva články na jeden tento script funguje
<script type="text/javascript">
function ukaz(u){
el = document.getElementById(u).style;
el.display = (el.display == 'block')?'none':'block';
}
</script>

ale na druhý již ne, ukáže se tlačítko pro rozbalení, ale jakmile kliknu, rozbalí se opět první a z druhého tlačítko více zmizí :)
děkuji za jakýkoliv nápad :)
pcmanik
Moderátor Kajman: Díky. Vyhozeno z Diskuse JPW: rozbalovací text. — Smazat 3. 7. 2017.

mmm dotaz by mal ist do samostatneho vlakna.

Majkee69:
Ukáž nám kód ako voláš tú funkciu ukaz. Nemajú všetky články náhodou rovnaké id?
Majkee69
Moderátor Kajman: Založte si vlastní vlákno. Vyhozeno z Diskuse JPW: rozbalovací text. — Smazat 3. 7. 2017.

první:

<p style="display: none;" id="clanek1">
                            <p>hlavní text</p>                  

<a href="#" id="avice" onclick="this.style.display = 'none'; document.getElementById('vice').style.display = 'block';">Více...</a>
<div id="vice" style="display: none;"><p>hlavní text </p>
 <p>schovaný text </p>
<a href="#" onclick="document.getElementById('vice').style.display = 'none'; document.getElementById('avice').style.display = 'block'">Méně...</a>
</div>

Druhý:

<p style="display: none;" id="vice">
                        <p>Hlavní text</p>
                        <a href="#" class="sbaleny" id="vice" onclick="this.style.display = 'none'; document.getElementById('oddil1').style.display = 'block';">Více...</a> <br>
<div id="oddil1" style="display: none;"><p>schovaný text</p>
<a href="#" onclick="document.getElementById('oddil1).style.display = 'none'; document.getElementById('oddil1').style.display = 'block'">Méně...</a>
</div>

první funguje jak má, protože základ je v kódu odsud, ale druhý právě nechápu čím se značit, když je pojmenuju jinak tak to dělá ještě větší rotiku, teď se mi tedy rozbalí, ale už nezabalí, a v tom scriptu také nevím, jsem začátečník a zkoumám a zkouším, ale s tímto se mi fakt nedaří:)
no nezačínal jsem nové vlákno kvůli tomu že to je script odsud :)

Edit: ještě malý problémek, když rozkliknu skrytý text, celá stránka se posune až nahoru, dalo by se nějak udělat aby zůstal obraz kde to rozkliknu, projížděl jsem google, ale zkoušel jsem plno věcí implementovat ale nedaří se :(

Edit: vyřešeno, našel jsem tu logiku, už jen to posouvání stránky pokud by měl někdo nápad :)

Vaše odpověď

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: