Autor Zpráva
peckoss
Profil
Jednoduchý banner střídání textů, banner o velikosti: 745x100px
Flash, photoshop nechám to na Vás.
Více info v emailu: zalohapoker@centrum.cz, nebo ICQ: 174948558 jsem online jen neviditelný
Michal1222
Profil
Poslal jsem Vám, zprávu na icq.
kajmanek
Profil
S tímto uživatelem nedoporučuji spolupracovat.. Za odvedenou práci nezaplatí a schovává se..

Už okradl hodně lidí!!!
panther
Profil
kajmanek:
Už okradl hodně lidí!!!
můžeš tohle nařčení něčím podložit?
kajmanek
Profil
panther:
Ano můžu, podvedl i mě a to o nemalé peníze!!
__construct
Profil
Schováva sa aj za nick marekphp - nezaplatil mi za toto (okrem toho čo požadoval som urobil aj niečo navyše za čo sľúbil väčšiu odmenu). Myslíte, že bude blbé ak mu ten web zruším dokiaľ nezaplatí? Mám totiž prístupové údaje :-)
__construct
Profil
mmm prosím vymažte príspevok č. 6 - autor ma presvedčil, že to nie je on
Chamurappi
Profil
Reaguji na __constructa:
autor ma presvedčil, že to nie je on
Mě ne. Jak tě přesvědčil?
__construct
Profil
Chamurappi:
To že majú rovnké ICQ, Skype, mail .. je vraj preto, že on po ňom ten projekt prevzal.
Mě ne
Prečo ? Je to písané z tej istej IP ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na __constructa:
Je to písané z tej istej IP ?
Ano. Akorát mi moc nedává smysl, že se snaží tvářit jako dva podvodníci — jestli to dobře chápu, tak osoba marekphp okradla tebe a osoba peckoss okradla kajmanka. Co na tom záleží, jestli je to jeden darebák nebo celý tým darebáků?
__construct
Profil
Chamurappi:
marekphp sa ospravedlnil a sľúbil že do konca mesiaca mi zaplatí - tak uvidím. Od peckossa vraj iba prebral nejaké projekty.
Chamurappi
Profil
Reaguji na __constructa:
Od peckossa vraj iba prebral nejaké projekty.
A také IP adresu.

Takže peckoss je darebák a marekphp je teprve kandidát na darebáka?
__construct
Profil
Chamurappi:
A také IP adresu.
To mi oddôvodnil tým, že robia v tej istej firme.
marekphp je teprve kandidát na darebáka
Pri ospravedlnení vravel, že nemal v pláne nezaplatiť, len že momentálne nemá peniaze (to mi napísal, až som mu zablokoval na webe prihlasovanie)
Taurus
Profil
Promiň, je to vtipný jak to tu čtu. Je to dost podezřelé všechno. Proč přebírá projekty, které nemůže zaplatit? Boha...
Chamurappi
Profil
Reaguji na __constructa:
Kromě IP adresy jsem nenašel nic, co by obě identity spojovalo. Osoba marekphp je docela tajemná, ale z toho, co o ní dohledat šlo, vyvozuji, že to peckoss spíš není.
__construct
Profil
Chamurappi:
Takže peckoss je darebák a marekphp je teprve kandidát na darebáka?
Takže marekphp je darebák - nezaplatil a neozýva sa.
Varovanie pre ostatných: vyhýbajte sa zakázkam súvisiacim s doménou toppoker.cz, ICQ: 174948558, atď.
G^
Profil *
S tímto uživatelem jsem spolupracoval asi 4 měsíce, teď už se neozývá. Je to podvodník ! Jeho web je http://www.pokertymy.cz/

Nejspíše mu web zatrhnu, mám jeho login udaje k administratorovi, takže se s tim uz parat nebudu.
st1k
Profil *
G^:
ano je to podvodník, podvedl i mě a do dnes mi dluží cca 15-20k (od cca 1. ledna 2010).. za ukradený ale "naštěstí" nedodělaný portál http://www.toppoker.cz/

Jednoznačně mu to típni!!!
Zelda22
Profil *
Pan Petr Strohalm své praktiky nadále zkouší. Nabízí velice zajímavou formu "spolupráce" - zajistí emailovou reklamu pro váš "společný" projekt za podmínky, že projekt umístíte k němu na server.

Nabízí dělení zisku, ale na vratnou zálohu (tedy že zaplatí předem část zisku, který pak dostane místo partnera) přistoupit nechce. Tvrdí, že kvůli smlouvě na emailovou databázi musí být projekty umístěny u něho - konkrétní formulaci smlouvy však ukázat nechce.

Zároveň dokládá efektivitu zvýšením návštěvnosti jednoho nábytkářství - zajímavé, že to neprovozuje ani u něj na serveru neběží - tady evidentně podmínky smlouvy nebyly zapotřebí.
Slash24
Profil *
Osobne sa vám naozaj čudujem že ak máte prihlasovacie údaje k stránke ktorú vám zadávateľ nevyplatí tak mu to automaticky nevypnete.

Ja to robím tak že stránku spustím a dám kupujúcemu čas cca týždeň na zaplatenie. ( Pokiaľ hrozí že by mi mohol prístup zrušiť tak web upravím tak aby som ho mohol vypnúť aj bez tohto priameho prístupu ). Pokiaľ nezaplatí tak web skrátka zruším. Nemám dôvod niekomu dávať niečo zadarmo ... Samozrejme že pokiaľ zaplatí tak bezpečnostnú poistku z webu odstránim.
martulkaslonik
Profil
pokud někdo hledá pana Petra Strohalma, ráda vám poskytnu jeho novou adresu a tel. číslo. Jsem jeho bývalá žena a já i má rodina s ním má mnoho nedořešeného. např mým rodičům dluží peníze atd. zn. konec lží a podvodů pane Strohalme!! jen podotýkám že jsem o manželových podvodných aktivitách netušila


nová adresa Mezina 114, Bruntál, telefon 773044803
Petr ZZZ
Profil
Totéž: Diskuse JPW: Poptávka: PHP+MYSQL POKER CMS (jednoduchý)
martulkaslonik
Profil
Petr ZZZ:
totéž hodlám napsat i zde, pokud je zde pan S. označen za podvodníka a očividně dluží lidem za jejich práci, chci poradit pouze v tom kde se ke svým penězům dostanou! nerada bych aby pan Strohalm se podobným aktivitám věnoval nadále a posléze lidé naháněli mě či mé děti ... a pokud pan S. nedělá podvody, pak se nemá čeho bát:-))
Petr ZZZ
Profil
Navrhuji smazat přinejmenším od #21 (zdůvodnění v sousedním vláknu).

Vaše odpověď


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0