« 1 2 3 4 »
Autor Zpráva
AriasCZ
Profil
Moderátor Chamurappi: Původní titulek: Nejlevnější webovky.

nabízím nejlevnější webové stránky jak statické cena do 200 kč nebo s redakčním systémem 400 kč s jedním z nejlepčích desingů kontak na icq 415405535
Radek9
Profil
Nějaké reference? Bližší info? Jiný kontakt (e-mail)?
AriasCZ
Profil
reference zbírám jinak sem dělal tohle stránky naší školy www.iss-cheb.cz email hutta@seznam.cz jinak nejdřív udělám a když budete spokojeni zaplatíte. Co víc ? :D
Anonymous
Profil *
AriasCZ:
s redakčním systémem 400 kč s jedním z nejlepčích desingů

Aby nedošlo k zbytečnému nedorozumění, možná by jsi měl potencionálním zákazníkům vysvětlit, jak dokážeš vytvořit webovou stránku postavenou na RS Joomla! a klubové šabloně od Rocket Theme http://demo.rockettheme.com/?template=mixxmag (přeci jenom členství v Rocket Theme něco stojí - zvláště pro vývojáře) za 400,- Kč (viz. stránky www.iss-cheb.cz )

Nemyslím to špatně a nechci tě nějakým způsobem napadat, ale určitě to někoho bude zajímat.

Napsat něco v tom symslu, jako: "Dělám stránky pomocí Joomla! a jsem členem Rocket Theme klubu a proto vám nabízím "nejlepčí" design ..." by byla užitečná informace pro potencionální zákazníky (zvláště v oblasti autorských práv)
Petr__
Profil *
AriasCZ:
Co přesně na stránkách http://www.iss-cheb.cz/ jsi dělal ty? Proč je mají v referencích tady: http://www.lithium.cz/index.php/softwarove-prace/www-stranky.html ?
pavuk
Profil
Petr_:
Ne že bych se chtěl AriasCZe nějak zastávat, jeho příspěvek by mně neoslovil, ale nikde jsem v tebou odkázaný stránce v referencích stránky ISŠ Cheb nenašel...
edit: tak zpět, byly poněkud nelogicky pod jiným "náhledem"
Minour
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity Webové stránky zdarma. (Toto byl úvodní příspěvek vlákna.)

Nabízím web na míru jak statický tak s redakčním systémem zdarma. ICQ : 415405535
email : hutta@seznam.cz

Zbírám reference ale jsme na tvorbu 3. Máme grafika umí dokonale s photoshopem a ilustrator od adobe
Dále desingera ovládá html a css
A nakonec člověka co umí php a action scrip

Tak pište nejčastěji sem na icq.
xmark
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity Webové stránky zdarma.

Ještě chvilku spamuj a třeba se dočkáš drobného usměrnění.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity Webové stránky zdarma.

1) Duplicitní.
2) Ještě jsi nevysvětlil tu referenci iss-cheb.cz.
3) „pište nejčastěji sem“ — zakázáno.
4) V titulku (opět) není odlišeno, jestli jde o nabídku či poptávku.
AriasCZ
Profil
Jo to bude asi tím že já sem dělal joomlu a spravoval jsem obsah. Nikoliv desing tej je stáhnutý z netu.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma. (Toto byl úvodní příspěvek vlákna.)

Dobrý den,
nabízím webové stránky zdarma reference nemám (zbírám proto zdarma), sem nováček ale umim toho dost. Nabízím: webové stránky statické i s redakčním systémem + grafický desing.
Kdo máte zájem o web písněte na ICQ 626521583
nebo mail: webcoin@seznam.cz

Moderátor Joker: Doplnil jsem do titulku, že jde o nabídku.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

jj děkuji
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Triplicitní.

Navrhuji ban za každodenní opakování inzerátu a za ostatní nežádoucí otravování.
DoubleThink
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Souhlasím.
Člověk musí ovšem ocenit vytvoření nových accountů na mail a ICQ :)
Joker
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Áha, to je pořád ten samý. V tom případě taky souhlas.
Chamurappi
Profil
Reaguji na AriaseCZ:
Jo to bude asi tím že já sem dělal joomlu
Co tedy dělali lidi z Lithium a.s.?

a spravoval jsem obsah
Pak to není relevantní reference ve vztahu k tomu, co nabízíš.
Za tohle jednání by sis zasloužil varovný vykřičník, ale možná dopadneš hůř.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Můžu se zeptat za co mám dostat ban
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

a newim co máte namysli tim Triplicitní je tam nějakej příspěve s kterým nemám nic společného a já sem svůj inzerát sem napsal poprvé.
nightfish
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Webcoin:
Můžu se zeptat za co mám dostat ban
viz [#3]

Chamurappi:
Navrhuji ban
Připojuji svůj souhlas.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

jo jasně pohoda tak mi dejte ban za nic
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Reaguji na Webcoina:
s kterým nemám nic společného
Až na IP adresu odesílatele a totožnou chybu ve slově design.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Tak
na toto fórum chodí i můj mlaší brácha a desing má ode mě on chtěl prodávat weby za prachy ale moc toho neuměl. Já dělam web zdarma protože zbírám reference a jestli vás to zajíma www.iss-cheb.cz dělal chodí na střední obor stavařina a na webu se podílí.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků. (Toto byl úvodní příspěvek vlákna.)

Dobrý den mám dotaz šlo by v action scripu udělat počitadlo které má počet dení, týdení, měsíční a celkové a jestli jo dali by jte nějaký návod pls ?
Joker
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Webcoin:
na toto fórum chodí i můj mlaší brácha
A třetí inzerát předpokládám dal další brácha, případně babička?

Jakkoliv je úchvatné, že se celá vaše rodina zrovna včera rozhodla pustit do tvorby webových stránek, přičemž čistě náhodou se všichni rozhodli dát si inzeráty sem, shodou okolností používají stejné připojení a shodou okolností píší stejné chyby ve stejných slovech, stále souhlasím s banem.

Moje důvody:
• Spam celkově, zakládání zbytečných vláken
• Soustavné porušování pravidel kategorie Práce a zakázky i přes upozornění (opakování stejného inzerátu, nerozlišení nabídka/poptávka)
• Vydávání cizí práce za svoji
• Hloupé výmluvy
Petr__
Profil *
AriasCZ:
Jo to bude asi tím že já sem dělal joomlu
Tak asi nebo určitě?

Už to začínám chápat:
a) Lithium a.s. outsourcuje tvorbu stránek AriasCZovi, který jim "dělá Joomlu" za 400 Kč a oni to potom prodají za 9990 Kč.
b) Nebo je tam zaměstnaný a občas si udělá "bokovku" za 400 Kč.
c) Lithium a.s. a/nebo AriasCZ neuvádějí pravdivě své reference.
d) AriasCZův pojmem "dělat Joomlu" ve skutečnosti znamená něco úplně jiného.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity (nabízím) kvalitaní web zdarma.

Reaguji na Webcoina:
Reakce [#7] je divná, pokud už jsi v té době věděl, že je Minour/AriasCZ tvůj bratr studující iss-cheb.cz.

zbírám reference
Tvůj pomyslný brácha je také zbírá.

newim co máte namysli
… a také neví, jak se píše „nevím“.
Navíc ses ještě dodatečně prásknul „action scripem“.

Lžeš. Sbohem.
Chamurappi
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků.

1) Webcoin dostane ban.
2) Chybí interpunkce.
3) Píše, že stejně už má člověka na „action scrip“.
Joker
Profil
Bych řekl, že prostě AriasCZ, alias Minour, alias Webcoin prostě dostane ban a tím to bude vyřízené.

dodatek: Jo a ještě taky alias ÄriasCZ, AriasCZC a 3x joker0cz v různé velikosti písmen.
Webcoin
Profil *
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků.

1) Hej začíná te mě prudit nechte mě napokoji .
2) Jestli mi dáte ban tak všem lidem řeknu at na to fórko nechodí, že sou tam nevychovaní moderátoři (až na nějakou tu světlou vyjímku)
3) Jestli si myslíte že jste moderátoři tak můžete blokovat lidi co vám nic neudělali tak jste k hov.. moderátoři.
4) Je hrozně těžký změnit si ip a přijít sem znovu že jo ? (Já spamovat nebudu ale když se chi na něco zeptat protože tomu třeba nerozumim tak mi nemsíte blokovat příspěvky)
5) Možná by jste se měli chovat trochu jinak k návštěvníkům třeba by byla větší návštěvnost.
Joker
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z Počitadlo návštěvníků.

Webcoin:
1) Hej začíná te mě prudit nechte mě napokoji .
Totéž se dá říct i obráceně.

2) Jestli mi dáte ban tak všem lidem řeknu at na to fórko nechodí, že sou tam nevychovaní moderátoři (až na nějakou tu světlou vyjímku)
Moderátoři určitě nespí hrůzou z toho, že tu Webcoin a jeho dalších 7 účtů přestanou zakládat další a další vlákna o tom samém.

3) Jestli si myslíte že jste moderátoři tak můžete blokovat lidi co vám nic neudělali tak jste k hov.. moderátoři.
Už jsme psali X-krát která konkrétně pravidla byla porušená.

4) Je hrozně těžký změnit si ip a přijít sem znovu že jo ?
Takoví se už taky našli, co když dostali ban, snažili se nějak prudit nebo škodit.
Doteď jsme si se všemi poradili, poradíme si i s dalším.
« 1 2 3 4 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0