« 1 2 3 »
Autor Zpráva
lopik007
Profil
Jen chci říct, že tato diskuze je u trestního udání, kdyby jste nevěděli komu za to, že je diskuze u trestního řízení, poděkovat tak poděkujte moderátorům, tuto diskuzi brzy zavřou. Těšilo mě
Moderátor Chamurappi: Původní titulek: Diskuze jak psát web u trestního údání.
johnl
Profil
lopik007:
A důvod.? Pokud jsi sem něco vložil (což jsi samozřejmě udělal dobrovolně) a pak ti to nikdo nechtěl smazat (což není ničí povinnost) tak s tím asi u trestního řízení moc nepořídíš.. Mimoto moc ti nevěřím.. :-D
Taurus
Profil
Ta čeština je vážně k popukání. Proč si děláš ostudu už i na úřadech?
Chamurappi
Profil
Reaguji na lopika007:
Prosím o živou ukázku.
shaggy
Profil
lopik007:
Držím ti palce, už bolo na čase, aby niekto zatočil s tou háveďou ako som ja, moderátori a vlastne všetci používatelia na tomto fóre. Len ťa chcem upozorniť, že ten nelegálny Photoshop, čo máš na počítači, by si mal zmazať. Lebo prvá vec, ktorú vyšetrovateľ bude skúmať je tvoj počítač. A ak máš aj ďalší nelegálny softvér (napr. Windows), tak by si mal veľmi rýchlo konať.
Uf... len dúfam, že už túto diskusiu nebudú čítať, lebo ja som vlastne prezradil tvoje tajomstvo :-(
johnl
Profil
Chamurappi:
To je až k neuvěření pro co všechno se tahle věta hodí..
Petr ZZZ
Profil
Milý lopik007u, smím se tě zeptat, zda jsi se někdy v životě setkal s výrazy jako vděčnost, například za odpovědi na otázky, které jsi zde v diskusi neochvějně kladl a na které jsi zde pravidelně dostával zdarma odpovědi, ze kterých jsi měl prospěch?
Joker
Profil
Policajti asi i sebevětší kravinu musejí evidovat a ještě zdůvodňovat proč to odložili, takže jestli to lopik007 fakt dal trestní oznámení na Internetovou diskusi, doufám, že se chudáci policajti při jeho čtení alespoň pobavili.
Joker
Profil
Dodatek:
lopik007, viz Chamurappi: Oznámení na koho, pro jaký trestný čin a jaké to má číslo jednací?
panther
Profil
Joker:
Oznámení na koho
myslím, že na diskusi, píše to v prvním příspěvku: „je diskuze u trestního řízení“.
Anonym
Profil *
Dakujem ti shaggy a ostatnym moderatorom ze su take svine a nemaju to v hlave vsetko pohromade, to je ista vec.

Dufam ze sa to tu da doporiadku a konecne dostane autor temy moznost zmazat svoj vlastny topic, tak ako si to moze spravit pan Shaggy ked nahodou niekto napise nieco na jeho dizajn alebo super dielo.

Moderátor Chamurappi: Tady nejde o odpor k mazání vláken, tyliku.
lopik007
Profil
Trestní oznámení bylo podáno z důvodu hackerství na celou diskuzi, takže nebylo podáno kvůli toho co píšete
Petr ZZZ
Profil
Anonym:
1. Prosím piš s diakritikou, jak vyžadují závazná pravidla.
2. Proč píšeš anonymně? Protože se bojíš podepsat pod urážku na cti?
3. Pokud je mi známo, pan shaggy si může svůj příspěvek upravovat 24 hodin jako kterýkoli jiný člen.
shaggy
Profil
Anonym:
tak ako si to moze spravit pan Shaggy ked nahodou niekto napise nieco na jeho dizajn alebo super dielo
Nie som pán Shaggy, stačí mi oslovenie Vaša eminencia. A áno, môžem si to spraviť, ale ja si to môžem spraviť vždy, keď mám chuť, nemusím čakať na to, aby niekto písal niečo na môj dizajn... vlastne, nemusí písať nič, ja si to môžem spraviť aj bez toho, aby táto diskusia existovala :-)
Nox
Profil
To jako že tu rekrutujeme hackery nebo dáváme návody jak hacknout něčí stránku?

Nebýt toho že to na obou stranách bude muset někdo řešit, člověk by se i zas pobavil

edit: aha, už chápu
//
Profil *
lopik007:
Niekto by mal zažalovať teba a to za pokus o podvádzanie zákazníkov. Niekto ti tu zdarma poradil, že máš nezabezpečenú administráciu webu zákazníka. Ty si to ignoroval a nechal rôznych vandalov aby tam písali, čo chceli. Dokonca si mal ešte potom drzosť ten stále nezabezpečený systém ponúkať za peniaze. V tej administrácii ide dokonca spúšťať aj PHP skripty, takže môžeš byť rád, že ti to prešlo len tak beztrestne. Stále platí, čo ti bolo tu napísané. Nemôžeš niekoho zažalovať za to, že klikol na nejaký odkaz.
Bubák
Profil
Jaké hackerství? „Prostě jsi vyrobil takovou svobodnější verzi Wikipedie.
Petr ZZZ
Profil
lopik007:
…nebylo podáno kvůli toho co píšete
Měl bych chuť podat trestní oznámení kvůli toho tvého čeština.
DoubleThink
Profil *
Musíme tohle každý týden absolvovat? Lopíku, pošli to třeba do Štrasburku. Ale sem máš zakázáno psát, pamatuješ? Takže nám laskavě vlez na hřbet.

Mimochodem, bylo by vhodné rozlišovat hacking (legální a legitimní programovací technika) a cracking (často nelegální).
Chamurappi
Profil
Reaguji na DoubleThinka:
Ale sem máš zakázáno psát, pamatuješ?
Nemá. Tohle není Webcoin/joker0cz/AriasCZ/Richard Hutta.
Já už na něj před pár týdny chtěl aplikovat Kolesův precedens tisíce a jedné hloupé otázky, když se ptal, kolik by stálo založení nového internetu, ale tobě tenkrát nepřipadal jako dostatečný magor, pamatuješ? :-)



Jak ho vnímáme teď? Ještě ho nemáme plné zuby? Navrhuji ban pro lopika007.

S ohledem na příspěvek [#11] navrhuji i zpětné přejmenování vlákna 98549, protože tylik si zjevně neváží naší ochoty.
Bubák
Profil
Nevadí, že mám Diskusi zavřou, naštěstí je připravena nezavřená náhradní diskuse, ale záleží na tom, co na to poví její pan vedoucí ;-)
DoubleThink
Profil *
Chamurappi:
Nemá.
Ah. Moje chyba :)
V tom případě souhlasím s banem.
kelvin
Profil
lopik007:
Lopíku, koukám, že tě nikdo nebere vážně. Nechtěl bys to trestní oznámení oskenovat nebo kousek citovat? Je známo, že potom se tihle posměváčci rychle leknou. Hacknutí webu není žádná sranda a nedávno na to vyšel i nový zákon!
Bubák
Profil
Navrhuji poslat lopikovi007 fakturu na základě tohoto všeobecně platného ceníku odpovědí:

kelvin
Profil
Mimochodem, zvykl jsem si občas kouknout se na ten tvůj a Webcoinův web bartovicanka.cz. Neustále se mění, tipuji že za většinou změn stojí někdo jiný, než vy dva vořeši co ;).
lopik007
Profil
kelvin:
1) Neurážej, nejsme ořeši
2) Je nás víc než jen my dva
3) Stránky Bartovičanky nejsou naše, takže nevím proč tam píšete k**vin*
a
Profil *
lopik007:
Je nás víc než jen my dva
Nestraš!

Stránky Bartovičanky nejsou naše, takže nevím proč tam píšete k**vin*
Kdo? Stránku si oblíbil i nějaký spamový robot. Možnost psát spam přímo na hlavní stránku jen tak nenajde.
Když stránky nejsou vaše, jste připraveni nahradit restauraci vzniklou škodu, neboť viník je jasný?
mattyZEM
Profil
lopik007:
Stránky Bartovičanky nejsou naše
Čí tedy?

Je nás víc než jen my dva
Tohoto scénáře jsem se obával…
Joker
Profil
Chamurappi:
Navrhuji ban pro lopika007.
Já bych mu předtím ještě dal ultimátum stran toho trestního oznámení.
Když už chce být za úplného pitomce, tak se vší parádou.

lopik007: Očekávám text toho oznámení včetně ověřitelných údajů o jeho podání (tj. nejlépe naskenované oznámení včetně razítka, případně protokol), a to v nejbližším příštím příspěvku a do dnešní půlnoci.
Nebude-li nejbližší další příspěvek člena lopik007 (ať už se bude skrývat pod jakýmkoli jménem) obsahovat výše uvedené, nebo se tu neobjeví do dnešní půlnoci, souhlasím s banem.
lopik007
Profil
Jak rád bych udělal screen, ale nemám s čeho, jelikož oznámení podalo více lidí (nejen já), takže nevím kdo má ten doklad, já to sem přišel pouze oznámit, pokud nevěříte je to vaše věc. Klidně mi za to dejte ban, alespoň bude o důkaz více
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0