Autor Zpráva
krichfalushiy
Profil
Moderátor Chamurappi: Přesunuto z duplicity. Původní titulek obou vláken: Kde sehnat windows

Zdravim poradi nekdo kde sehnat windows 7 neoriginal nebo s ******* nebo jestli nekdo dokaže sehnat vypalit a zaslat na dobirku za predem stanovenou cenu všem dekuji
krichfalushiy
Profil
Zdravim poradi nekdo kde sehnat windows 7 neoriginal nebo s ***** nebo jestli nekdo dokaže sehnat vypalit a zaslat na dobirku za predem stanovenou cenu všem dekuji
EMP
Profil
Na to bacha... znám lidi, kteří koupili nelegální verzi na aukru a pak byli předvolaní na policii a dost těžko se s toho vyvlékali...
panther
Profil
krichfalushiy:
kup si je v obchodě, stejně jako všechno ostatní. Tady obchod není, takže tu nejsi ani správně.
Chamurappi
Profil
Vlákno založil dvakrát, protože si všiml, že se mu vyhvězdičkovalo slovo. Navrhuji ban.
Str4wberry
Profil
Souhlas.
panther
Profil
Souhlasím.
Petr ZZZ
Profil
Předpokládám, že krichfalushiy nemá přístup do sandboxu. Na zkoušku jsem nepřihlášen odeslal v ostré verzi příspěvek se slovem na vyhvězdičkování a řekl bych, že v ostré verzi zatím chybí dostatečně důrazné upozornění na zakázaná slova, proč se hvězdičkují atp.

Z profilu uživatele krichfalushiy dvakrát nadšen nejsem, ale pokud jde o ban kvůli dvojitému odeslání příspěvku po vyhvězdičkování jednoho slova, zdržuji se hlasování.
Chamurappi
Profil
Jde o páté pravidlo, na jehož porušení ho měly hvězdičky upozornit.

v ostré verzi zatím chybí dostatečně důrazné upozornění na zakázaná slova, proč se hvězdičkují atp.
V sandboxu se zdůvodnění také neukazuje. Kdyby byl v sandboxu, zkusí filtr obejít stejně, jako to zkusil v ostré verzi.
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
Jde o páté pravidlo
To je mi jasné, jenže kandidátů, kteří mají potíže s pochopením autorských práv, je tady víc (dva aktuální příklady). — Hm. Možná ban nebude na škodu.

Zdůvodněním jsem myslel prostě to upozornění, které se zobrazuje v sandboxu:
Příspěvek obsahuje zakázaná slova, a proto nepůjde odeslat. Napravte jej, prosím. Seznam nevhodných slov: ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na Petra ZZZ:
(dva aktuální příklady)
Problém je, když tazatel vynaloží aktivitu k tomu, aby mu pomohla k nelegální činnosti tato diskuse (a ještě k tomu vědomě pomohla), nikoliv fakt, že dělá na svém webu cosi možná nelegálního, a už vůbec ne, když se dotazuje, zda dělá něco nelegálního. Už jsme se o něčem podobném kdysi bavili, vzpomínáš?
Krom toho shledávám dost urážlivým, že si nás krichfalushiy plete s warez fórem…

Zdůvodněním jsem myslel prostě to upozornění
Pravděpodobnost, že by se ta pirátská slůvka vyhvězdičkovala vinou nějaké chyby, je skoro… hmm, tady možná není úplně nulová :-)
Tak či tak má v druhém vlákně jiný počet hvězdiček. Pochopil, že to slovo nesmí použít, tak použil jiné…
Petr ZZZ
Profil
Chamurappi:
vzpomínáš?
Ale jo, vzpomínám. :)

jiný počet hvězdiček
Aha, tak to mi uniklo.

Souhlasím s banem.
Chamurappi
Profil
IP adresa 62.201.18.73 je zabanována.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0